Silt: Koalitsioonikõnelused

07.07.22

Harri Kingo: koalitsiooniläbirääkimised? Ei, pigem riigipööre

"Koalitsiooniläbirääkimised toimuvad siis, kui valitsuse volitused on lõppenud ja uus peaministri kandidaat, kellele president on vastava ettepaneku teinud, hakkab

31.03.19

“Räägime asjast”: EKRE on võimukõnelustel kõik olulise saavutanud, kuigi mõnikord ümaramas vormis

Saate "Räägime asjast" kolmas osa keskendus päevapoliitikale valitsuskõneluste ja europarlamendi valimiste kontekstis. (veel …)

24.03.19

„Räägime asjast“: EKRE jaoks lähevad valitsuskõnelused hästi, vastased valmistuvad demokraatiat lämmatama

Pühapäevases saates „Räägime asjast“ oli taas stuudios Mart ja Martin Helme ning esimeseks teemaks valitsuse moodustamise kõnelused. (veel …)

23.03.19

EKRE ei hülga võimukõnelustel oma põhimõtteid ja on juba palju saavutanud

Praegu levitatakse ohtralt legende sellest, kuidas EKRE taganeb koalitsioonikõnelustel oma lubadustest või ei saa sealt mitte midagi. (veel …)

20.03.19

Koalitsioonikõnelustel arutati energiajulgeolekut ning õlitööstuse arengut

Keskerakond, EKRE ja Isamaa arutasid kolmapäeval 20.03 energiapoliitikat. Võimaliku koalitsiooni hinnangul tuleb jätkata põlevkivi kui Eesti peamise energeetilise maavara

20.03.19

Keskerakonna, EKRE ja Isamaa võimukõnelused jätkuvad uuel nädalal

Keskerakonna, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) ja Isamaa juhid ütlesid kolmapäeva 20.03 õhtul Tallinnas Stenbocki maja ees ajakirjanikele, et koalitsioonikõnelused

20.03.19

Kolme erakonna eesmärgid: ülikiire internet, digitaalne majandus ja eesti keele laialdasem kasutamine IT-lahendustes

19.03 peetud koalitsioonikõnelused lõppesid Keskerakonna, EKRE ja Isamaa e-riigi ja infoühiskonna küsimustega. Lepiti kokku e-residentsuse programmi jätkamine, kiirete interneti-ühenduste

19.03.19

Mart Helme valitsuskõnelustelt: sisserändepoliitikas järgitakse ranget joont

Keskerakond, EKRE ja Isamaa arutasid esmaspäeval ühisel konsultatsioonil majandusküsimusi. Eesti inimestele soovitakse pakkuda investeerimisvõimalust riigi äriühingutesse. Sisserändepoliitikas järgitakse majandusele ja

16.03.19

Mart Helme: aitame rahvuskaaslased koju tagasi

Konsultatsioonid Keskerakonna, EKRE ja Isamaa vahel jätkusid ka laupäeval 16.03 ning esimene teemadeplokk oli sidus ühiskond ja rahvastikuprobleemid. (veel

12.03.19

Mart Helme pärast koalitsioonikõneluste esimest päeva: Eesti välispoliitika peab lähtuma rahvuslikest huvidest ja suveräänsusest!

Keskerakonna, EKRE ja Isamaa tänasel esimesel ühisel konsultatsioonil valitsusliidu moodustamiseks arutati välis- ning julgeolekupoliitikat. (veel …)

11.03.19

EKRE juhatus otsustas alustada läbirääkimisi Keskerakonna ja Isamaaga

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) juhatus otsustas tänasel erakorralisel istungil alustada läbirääkimisi koalitsiooni moodustamiseks Keskerakonna ja Isamaaga. (veel …)

09.03.19

Koalitsioonikõnelused kui ehedaim poliitiline lehmakauplemine

Sel nädalal alanud läbirääkimised uue valitsuskoalitsiooni moodustamiseks tundusid nädalavahetuse saabudes kõigi jaoks kuidagi vale jalaga alustatud olevat. (veel …)

12.11.16

Jüri Ratas: EKRE ja Vabaerakonna kaasamine selgub lähipäevil

Jüri Ratas ei välistanud Vabaerakonna ja Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) kaasamist koalitsiooniläbirääkimistesse, teavitab Delfi oma videouudises. (veel …)

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused