Teemamärge: Mart Helme

Mart Helme: Reformierakonna ja Keskerakonna koalitsioon oleks Eesti rahvusriigile hukatuslik!

Kui Keskerakond ja Reformierakond saavad võimaluse pärast järgmisi valimisi omavahel koalitsiooni teha, siis Eesti riigile ja eesti rahvale oleks see tõeline košmaar – tulemuseks oleks, et nelja aastaga lakkab Eesti kui rahvusriik eksisteerimast, kirjutab EKRE esimees Mart Helme.

Mart Helme: Danske rahapesu viitab poliitilisele korruptsioonile

Mart Helme

Üha suuremaid mõõtmeid võttev rahapesuskandaal Eestis ei ole ainult Danske panga või selle siinse filiaali hiigelmõõtmetes kuritegu, vaid tegu on Eesti julgeolekut ohustava juhtumiga, kus liiga paljud asjaolud viitavad kõige kõrgemal tasemel toimunud poliitilisele korruptsioonile, leiab Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme.

Mart Helme: me võitleme valimisvõidu nimel ja keegi ei võta meilt seda võitu

Möödunud neljapäeval Hirvepargis toimunud miitingu “Hirvepark 2018: Eesti rahvas – võimatu missioon?“ lõpukõne pidas EKRE esimees Mart Helme, kes innustas kokkutulnuid suurele võitlusele Eesti suveräänsuse ja rahvuskonservatiivide valimisvõidu eest. Uued Uudised vahendavad tema kõne.

Mart Helme avalik kiri peaminister Jüri Ratasele: meie justiitssüsteemi on tekkinud omavolitsev klikk!

Meie justiitssüsteemi ja eriteenistuste suhtes päevapoliitikasse sekkumise kahtlustuse esitamine on sedavõrd tõsine asi, et vabariigi valitsus ja loomulikult ka peaminister ei saa reageerimata jätta. Me räägime põhiseadusliku kriisi võimalikkusest, sellest, et meie demokraatia on muutunud või muutumas fassaadiks, kirjutab EKRE esimees Mart Helme avalikus kirjas peaminister Jüri Ratasele.

Mart Helme: Orwelli sigade farm on lõpusirgel

Ennast täis euroametnikud sõimavad tänapäeval lumpeniks neid, kes räägivad asjadest õigete nimedega, ja kuna oleme pahupidi maailmas, kus tõde on vale ja vale on tõde jõudnud Orwelli sigade maailma lõppfaasi, siis tulebki tõe rääkijad ära sildistada, kirjutab EKRE esimees Mart Helme.

Tõejärgset maailma tutvustav konverents kiskus maha vasakliberaalide ebasiiraid maske

Neljapäeval 24.0518 Rahvusraamatukogu suures saalis toimunud konverents tõejärgsest maailmast tõi kohale täissaali huvilisi, mis näitas, et tõejanu rahva seas on üsna suur.

Mart Helme: praegune populistlik riigivalitsemine meenutab tühikäigul veerevat ratast

Kommenteerides kahe uue poliitikavälise ministrikandidaadi esilekerkimist, arvab Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme, et tegemist on küüniliselt populistliku sammuga, et saamatu ja tükati lausa abitu riigivalitsemine kuidagigi 10 kuu pärast toimuvate üldvalimisteni välja venitada.

TV3 “Seitsmeste” vaatajaküsimus: 72% vastanutest soovib Mart Helmet peaministriks!

Mart Helme

Tänaõhtuse TV3 uudistesaate “Seitsmesed uudised” vaatajaküsimusele “Kas Mart Helme sobiks Eesti peaministriks?” andis “Jah”-vastuse 72 protsenti vastanutest. Muidugi on seda tulemust võimalik vaidlustada, väites, et ju siis mobiliseeris EKRE kõik oma  toetajad jaatavalt vastama, aga seda võinuks ju siis eitustega teha ka Mart Helme vihaseimad vastased! Ühiskonnakriitiliste vaatajaküsimuste puhul on juba korrapärasuseks kujunenud see, et vastused on […]

Mart Helme vabariigi juubeli puhul: meil on ainult üks kodumaa, mujal oleme võõrad

Mure selle pärast, et meie väike rahvas laias maailmas ning suurte keelte hulgas pihustub, on kindlasti meie järgmise saja aasta üks väljakutseid, ütles Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme vabariigi juubeli puhul erakonna liikmetele saadetud pöördumises.

Mart Helme: hümn vajab kaitset rahvusriikluse lammutajate eest

Kogu progressiivne inimkond (loe: liberaalid, globalistid ja pohhuistid) on ärganud: mingit hümni kasutamist reguleerivat seadust pole vaja! Jätke meid rahule! Kas nüüd siis hakatakse hümni laulmise ajal istumise või mütsi pähe jätmise eest vangi panema? Kas hakatakse kiusama puudega inimesi, kes pole võimelised püsti tõusma? Kas nõutakse valvelseisangut, kui kuuled hümni raadiost või lipu heiskamisel […]

Kõigest 30 000 vene vaatajat, ent Ratas ei taha sellegipoolest mõttetut ETV+-i sulgeda

Jüri Ratas

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme küsis riigikogu infotunnis peaminister Jüri Rataselt, kas ta ei arva, et 27. taasiseseisvumisaastal oleks aeg lõpetada segregatsioon ja tuua venekeelne elanikkond eestikeelsesse info- ja igapäevaeluruumi lõpetades igasugused lubadused halli passi omanikele.

“Räägime asjast”: IRL viib järjekindlalt ellu Jevgeni Kogani poliitikat

Jevgeni Kogan

Raadiosaates “Räägime asjast” kõnelesid Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimees Mart Helme ja EKRE riigikogu fraktsiooni juht Martin Helme eesti keele rollist ja vene keele erakordselt jõulisest pealetungist, et mitte öelda eestlaste lausvenestamisest.

“Räägime asjast”: kui Eestis oleks õigusriik, oleks Alajõel ammugi kukil hulk paragrahve

Maria Alajõe, Juhan Parts

Raadiosaates “Räägime asjast” kõnelesid Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimees Mart Helme ja EKRE riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme “ärmatamise” arhitektist, Autorollo kaasuses perekond Rosimannuse heaks üliolulise liigutuse teinud riigikogu kantselei endisest direktorist, praeguseks Tallinna Tehnikaülikooli soojale ametikohale maandunud Maria Alajõest. 

EKRE-lt “Otse kümnesse”: pensionid on auga välja teenitud ja need tuleb rahule jätta

EKRE

Populaarse väitlussaate seekordsetes aruteludes jäi kõlama EKRE seisukoht, et eksperimenteerimiste asemel tuleks pensionid sootuks tulumaksust vabastada. Teisipäevases saates “Otse kümnesse” esindas EKRE-t erakonna esimees Mart Helme, kellel tuli väidelda Keskerakondlase Jaanus Karilaidi ja roheliste esindaja Joonas Laksiga. Saatejuht Jakko Väli suunamisel oli esimeseks teemaks viimane Emori populaarsusuuring ja siinkohal nentis Mart Helme, et hoolimata pidevast […]

Mart Helme “Foorumis”: te olete teinud palju halba, sellepärast me teid umbusaldamegi!

Mart Helme

Teisipäevane saade “Foorum” libises mitmel korral põhiteemast ehk justiitsminister Urmas Reinsalu ebaõnnestunud sõnavõtust ja tema umbusaldamisest kõrvale ning üheks eemaldumise põhjuseks oli sots Rainer Vakra ja isamaaliitlase Viktoria Ladõnskaja turmtuli EKRE ja erakonna kohalviibiva esimehe Mart Helme pihta. Vahepeal pidi sekkuma ka saatejuht Andres Kuusk, öeldes: “Toome nüüd EKRE tule alt välja!”