Eestil on viimaste uudiste alusel põhjust mures olla, sest väikeste keelte seisund üha halveneb.
Teemamärge: üro
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kutsub inimesi esmaspäevaks, 26. novembriks Toompeale avaldama meelt ÜRO rändepaktiga liitumise vastu.
Teadlasest koolmeister Peep Leppik juhib tähelepanu sellele, kuivõrd elukaugeid asju võib kaela saada, kui järgida kusagil kaugel asuva ÜRO tundmatute tegelaste kokku pandud rumalusi.
Praegu räägitakse palju sellest, et ÜRO rändelepe olevat mittekohustuslik, kui president Kersti Kaljulaid on juba lubanud, et kohustus saab täidetud.
ÜRO rändelepe, mida välisminister Sven Mikser & Co salamisi üritavad Eestile kaela määrida, ilma et seda Riigikogus oleks arutatud või heaks kiidetud, on tõeline viitsütikuga pomm, leiab EKRE aseesimees Henn Põlluaas.
Poliitilised ja ideoloogilised mängud on inimlikkuse odavaks peenrahaks muutnud ja maailma päästmiseks loodud ÜRO vaid võimendab seda.
Vastuseks ÜRO vägivalla- ja rassismisüüdistustele ning soovile saata asja uurima erigrupp, vastas Itaalia siseminister Matteo Salvini: “Me ei võta õppetunde.”
Massiimmigratsiooni turgutavad organisatsioonid näevad ka inimeste merelt päästmises nõuet, et nad viidaks tingimata Euroopasse ehk siis nende sihtkohta, andes sellega ebaseaduslikule immigratsioonile vaid hoogu.
Praegu tundub, et riikide suveräänsust on hakatud tõsiselt piirama ja globalistide üheks tööriistaks on saanud oma mannetust juba tõestanud ÜRO.
Peaaegu kõik ÜRO liikmesriigid ühinevad deklaratsiooniga, millega soovitakse rännet ülemaailmselt kontrollida.
Ühendriigid on lahkunud ÜRO Inimõigusnõukogust, teatas USA suursaadik maailmaorganisatsiooni juures Nikki Haley teisipäeval.
Kolmapäeval avalikustatud ÜRO õnneraporti järgi on Soome 156 riigi hulgas maailmas kõige õnnelikum maa. Kas ta on seda ka tegelikkuses ja Kalevala rahva jaoks?
Meediapildis jäi üsna tagasihoidlikuks ühe sündmuse kajastamine, mis leidis aset möödunud pühapäeval. Nimelt tuli Toompeale kokku umbes kolmsada inimest, kes avaldasid toetust Jeruusalemma ühtsuse säilitamisele Iisraeli pealinnana. Koosoleku idee oli lühidalt sõnastatud plakatitekstil: “Jeruusalemm, Iisraeli põline ja jagamatu pealinn”.
Vasakpoolne ja venemeelne valitsus kahjustab jälle Eesti huve, seekord ÜRO-s Jeruusalemma küsimuses valesti hääletades, leiab Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme.
Senini Euroopas ja Põhja-Ameerikas toimu alusel võib järeldada, et juba pikemat aega on ÜRO, Euroopa Liit (EL) ja paljud lääneriikides võimulolijad pidanud rahvusriike maailma paremaks muutmise takistajateks. Ometi on erinevaid keeli kõnelevaid rahvusriike maailma hoopis juurde tekkinud ja seda samasugusel müstilisel viisil nagu see kogu ülejäänud eluslooduses toimub.
USA valitud president Donald Trump nimetas esmaspäeval ÜRO-d klubiks, kuhu inimesed kogunevad mõnusalt aega veetma.
Euroopa Liit taunis ÜRO-s Venemaa käsitlust rassismivastasest võitlusest, sest Venemaa algatatud vastavasisuline resolutsioon ei keskendu rassismivastasele võitlusele ega mõista üheselt hukka kõiki totalitarismi vorme. EL-i 28 liikmesriiki, sealhulgas Eesti, otsustasid mitte toetada Venemaa poolt 19. novembril ÜRO Peaassamblee kolmandas komitees hääletusele pandud natsismi ja neonatsismi ülistamise ning rassismi, rassilise diskrimineerimise ja ksenofoobia kaasaegsete vormide vastu […]
Peter Sutherland, ÜRO erivolinik rahvusvahelise migratsiooni alal, on taas kord näidanud oma suhtumist rahvusriikidesse, nõudes Suurbritannialt rohkemate immigrantide vastuvõtmist. Kui britid ei ole nõus, on tegu ksenofoobia ja rassismiga, vahendab Sutherlandi sõnu Breitbart. “Mõned riigid ja mitte teised võtavad lõviosa vastutusest selle [Vahemere] piirkonna eest,” ütles Sutherland BBC raadiole. “Me peame jõudma järeldusele, et riigid […]
Iisraeli kaitseminister Moshe Ya’alon pidas kuu algul Jeruusalemmas kõne, kus ta ähvardas Iraani Nagasaki ja Hiroshima kordamisega. Iraani saadik ÜROs on seepeale toonud välja, et see tähendab sisuliselt tuumarelva olemasolu tunnistamist Iisraeli poolt. Kuu algul peetud kõnes meenutas Ya’alon USA tuumarünnakuid Jaapanile Teise maailmasõja ajal. “Ma mäletan lugu president Trumanist,” rääkis minister. “Talt küsiti, mis […]