Silt: Verhofstadt

22.10.20

VIDEO Jaak Madisoni kriitika vasakliberaal Verhofstadti ja Euroopa Liidu Briti-poliitika osas jõudis Daily Expressi veergudele

EKRE europarlamendisaadik Jaak Madison pidas kolmapäeval Euroopa Parlamendis lühikese kõne Brexiti teemal, mida kajastas ka Ühendkuningriigi leht Daily Express.

13.05.19

Taavi Rõivas lähtub rünnakutes valedest ja esindab Verhofstadti “euroopalikke väärtusi”

Taavi Rõivas näitab taas, et oma sõnavõttudes lähtub ta täielikult ainult valedest või vasakliberaalsest ideoloogiast. (veel …)

15.03.19

Kaja Kallase väitest “EKRE lammutab” kuni Verhofstadti kirjani oli vaid üks samm

Meedias on algatatud arutelu selle üle, kas ja kes olevat Verhofstadtile soovitanud Jüri Ratasele survet avaldada. (veel …)

14.03.19

Jüri Ratas näitas kindlameelsust: Brüssel ei pane paika võimuliite

Keskerakonna esimees Jüri Ratas sõnas, et Brüssel ei pane paika liikmesriikide võimuliite, vaid selle üle otsustab valija. (veel …)

14.03.19

Henn Põlluaas: Verhofstadt surub meile peale Kremli tahet

EKRE Riigikogu saadik Henn Põlluaas juhib tähelepanu sellele, et Eesti siseasjadesse sekkuv Euroopa manifesti autor Verhofstadt kasutab Kremli taktikat

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused