Teemamärge: Wesse Allik

Wesse Allik: Nõmme ristmiku projekteerijad tõestasid, et vaja on kahetasandilist väljakut

18. oktoobri õhtul tutvustati Nõmme Maja aulas kohalikele elanikele Nõmme keskuse ristmiku eskiislahendust. Enamust kohaletulnuist tegi pakutav lahendus pahaseks, sest see ei lahenda ühtegi probleemi, küll aga põhjustab ohtralt uusi ja ületamatuid takistusi.

KOV 2017: Wesse Allik: viime Nõmmel liikluse maa alla ja rekonstrueerime keskuse!

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esinumber Nõmmel WESSE ALLIK leiab, et Tallinna linnavõim peab hakkama Nõmmele rohkem tähelepanu pöörama. Et toimuks areng, kuid säiliks ka linna rohelus ja inimsõbralikkus, tuleb liiklus Nõmmel teha mitmetasandiliseks ja ehitada keskus korralikult välja. Loomulikult tuleb parandada ka ühistranspordiühendust Tallinna kesklinnaga.

Wesse Allik: Keskerakond – ilma Savisaareta veelgi venemeelsem!

Kuni valitsuse vahetuseni eelmise aasta lõpul uskusid paljud, et Keskerakonna troonil laiutab „kuri ja paha“ Savisaar ning tema jalge all on rõhutud ja eksinud, kuid muidu täiesti viisakad inimesed. Sellise väära arusaama kujunemisele aitas kõige enam kaasa Reformierakond, kes armastas rääkida, kuidas Keskerakond oleks erakonnana vastuvõetav, kui seal poleks juhtoinaks Savisaart.