Abiprokurör Marti Kuusikust: tõendeid ei ole piisavalt

Uudised,
©UU

Viru ringkonnaprukratuuri abiprokurör Elle Karm ütles Virumaa Teatajale Marti Kuusiku uurimist kommenteerides, et tõendite kogumine on keeruline ning inimesed ei taha tunnistusi anda.

Ta ütles, et tõendeid on juurde vaja, muidu süüdistust esitada ei saa.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ajakirjanduses levitatud laimu peale alustati ministriks saanud Kuusiku uurimist koduvägivallas juba üle kuu aja tagasi, kuid tänaseni pole uurimisega kuhugi jõutud ega süüdistust esitatud.

Abiprokrör ütles Virumaa Teatajale  tähelepanuväärsed laused: „Tõendite kogumine on keerulisem. Kui üldjuhul soovitakse tõendeid anda, siis siin väga ei soovita. Lähisuhtevägivalla puhul ongi eeskätt kannatanu, kes meile suuna kätte näitab. Aga on ka selliseid kannatanuid, kes oma olukorda kõige adekvaatsemalt hinnata ei oska. Siis peame meie tegema seda tema eest. Aga me peame seda tegema tõendite toel, ja et üldse hinnangut anda, on meil piisavalt tõendeid vaja.“

Järelikult kehtib siin vana kõnekäänd – andke meile inimene, küll meie paragrahvi leiame.

Saab näha, kas president peab ka oma sõna ja vabandab ministriametist loobunud Kuusiku ees. Samuti tahaks näha meedia käitumist Kuusiku uurimise umbejooksmisel, sest ajakirjandusel, vastupidiselt prokuratuurile, näis piisavalt tõendeid olevat, et inimene risti lüüa ja tema perele kannatusi valmistada.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused