Ajakirjanik Andrus Karnaule saabus tõehetk?

Eesti, Uudised,
©Scanpix.
TS0C7CC1

„See on nüüd see hetk, mil ma mõistan Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna valijaid,“ säutsus äsja sotsiaalmeedias Lääne Elu peatoimetaja Andrus Karnau, kes on ka tuntud raadiosaate „Olukorrast riigis“ juhina.

Ta lisab: „Loen Terviseameti pressiteadet perearsti tööst Haapsalus. See on täis vassimist ja ilustamist. Loen seda ja saan aru, et ma ei saagi midagi teha, et riigiamet lihtsalt ei näkku ei valetaks. Saan aru, et see amet ei hakka kunagi hoolima ühestki inimesest ega kavatsegi midagi teha, et perearstisüsteem tööle hakkaks. Ja nüüd ma saan neist 90 000 inimesest aru, kes vihaga valisid. Ma valiks ka. Mul ei ole vaja sellist riiki, mille ametnikud lihtsalt valetavad. Pole vaja. Vali eekaaerree!“

Selle avalduse peale avaldasid mõned sõbrad erineval moel üllatust, sest Karnau saadetes pole seni olnud märgata tema erilist armastust rahvuskonservatiivide suhtes.

Lääne Elu kirjutas, et Haapsalu linna perearsti nimistusse kuuluvaid inimesi hakkas aasta algusest terviseameti pilootprojekti raames teenindama perearst Madis Tiigile kuuluv Terviseagentuur OÜ, kelle arstid suhtlevad patsientidega videokonsultatsioonide abil.

Kommentaarid

2 commentsOn Ajakirjanik Andrus Karnaule saabus tõehetk?

 • Avatar
  lollidemaa rahvahääl

  Lollidemaa tase

 • Avatar
  Teaduspõhine värk

  Kunagi nõuka ajal ravitses TV vahendusel miski asjapulk Moskvast.
  Nüüd oleme jõudnud juba riiklikul tasemel sellise “ravimiseni”. Tase!

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused