Donald Trump pani Davosis kliimahüsteerikud paika

Maailm, Uudised,
©Scanpix.
Donald Trump

USA president Donald Trump kritiseeris eile Davosi majandusfoorumil “alalisi hukuprohveteid”, kes hoiatavad maailma keskkonnakriisi eest. Trump väljendas oma varasemat skepsist kliimamuutuse osas ning andis Rootsi keskkonnaaktivistile Greta Thunbergile selgelt mõista, mida temast arvab, vahendas “Aktuaalne kaamera”.

“Praegu pole pessimismi aeg. Praegu on optimismi aeg. Hirm ja kahetsus ei ole head mõtted, sest praegu on määratu lootuse ja rõõmu ja optimismi aeg. Kuid homse võimaluste haaramiseks peame me viimsepäevaprohvetid ja nende maailmalõpuennustused tagasi lükkama,” rääkis Trump.

Trump kinnitas, et ühineb majandusfoorumi algatusega istutada üle kogu maailma triljon puud.

Rootsi kliimaaktivist Greta Thunberg ja tema neli kaaslast noomisid Davosi majandusfoorumile kogunenud eliiti, kes nende sõnul ei tee kriisi lahendamiseks midagi, ehkki aeg hakkab otsa saama.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused