24. veebruar: rahvuskonservatiivid pidutsevad, marufeministid märatsevad

Tüüpiline marufeministide meeleavalduse sõnum.

Üks eesseisev tähtpäev näitab erinevate jõudude suhtumist suurimasse riigipühasse.

Teatavasti toimub pühapäeval, 24. veebruaril Eesti Vabariigi 101. sünniaastapäeva tähistav tõrvikurongkäik, kuid samaks ajaks on ennast marsruudile seadnud ka äärmusfeminist Nika Kalantari seltskond, kes on politseis registreerinud avaliku koosoleku “vastuprotest natsionalistlikule tõrvikurongkäigule”.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond deklareerib, et tõrvikurongkäik pole poliitiline üritus, vaid rahvusmeelsete inimeste peopäeva tähistamine, et rõõmustada üheskoos Eesti riigi loomise ja püsimise üle. Seal ei kanta mingeid loosungeid ega avaldata meelt, on vaid lipud, tõrvikud ja pidupäeva tähistav rahvas, keda tuleb kohale eeldatavalt tuhandeid.

Kalantar seevastu on registreerinud riigi sünnipäeval poliitilise aktsiooni, mille eesmärk on süvendada lõhet, vihkamist ja vastasseisu ühiskonnas, ja seda just pidupäeval. Ülimalt tõenäoline on just selle seltskonna agressiivsuspuhang, millega nad tahavad inimeste rõõmsa sündmuse ära rikkuda, sellele vägivalla ja konfliktsuse külge pookida, et siis kogu lugu meedias üles keerata ja ennast ohvrina näidata a la “jõhkardid naiste kallal.” See on tüüpiline Antifa taktika.

Tõrvikurongkäigu korraldajad on riigi esindajatega kokku leppinud turvalisuse tagamise üritusel ja kavatsevad ka osavõtjaid veelgi üles kutsuda talitsetusele. Küll aga tasub veel kord üle korrata – Nika Kalantari sugustele pole oluline oma kodumaa aastapäeva tähistamine, vaid nad soovivad ka sel päeval viha ja vaenu külvata!

Rahvuskonservatiivid tähistavad sel päeval rõõmuga oma püha, rahvusriigi sündi. Las õelutsejad näitavad siis oma nägu, milles naiselikku ilu küll pole.

Kommentaarid