78 protsenti TV3 vaatajatest andis luiskajale Indrek Tarandile veel ühe võmmu

Eesti,
©UU
Enamik TV3 vaatajatest leidis, et Tarand valetab.

Indrek Tarandi räige valetamine sai vastuse TV3 vaatajaküsimuse kaudu, kus enamik vastajatest toetas konfliktis EKRE-t.

Küsimusele “Kas toetate meeleavaldusel tekkinud konfliktis A) Indrek Tarandit; B) EKRE-t?” andis 78% inimestest toetuse EKRE-le ja vaid 22% toetas patoloogilist valetajat Tarandit. Seda hoolimata näkku valetamisest ja räigest sõnakasutusest – eneseimetleja nimetas EKRE toetajaid “loomastunud massiks”.

Loomastunud vasakliberaal vaatas tegelikult vastu tele-ekraanilt. Isegi saatejuhi ilmest võis hoomata, et ega ta valetajat eriti ei uskunud, sest ta küsis lõpuks üle, ega Tarand ikkagi ise provotseerinud.

Internetis on liikvel palju otse sündmuskohal tehtud videosid ja ilmselt on juba enamik tõde teada soovijatest näinud Tarandit ülbitsemas. Selle mehe poliitikukarjääri lõpuks võib pidada 26. novembrit 2018, mil üks veiderdav kloun otsustas rahvale näkku irvitades absurditeatrit mängida.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused