Putinivenelane Maksim Issajev ähvardab EKRE liikmeid tapmisega ja kuulutab Narva kindluse omaks

Nii nagu Putin tulistab kahurist Venemaal, lasevad tema jüngrid Eestis EKRE pihta.

Kuigi globalistlik leer väidab EKRE-t Kremli käsilased olevat, tõestavad putinivenelaste rünnakud rahvuskonservatiivide vastu hoopiski muud.

Ida-Virumaa EKRE-le tuli ähvardus, milles keegi Maksim Issajev teatab, et nendesugused fašistid tuleks maha lasta. See nimi on muide ka Nõukogude spioonifilmide tegelase Stirlitzi kodanikunimi.

 

EKRE jurist teeb ähvarduse asjus avalduse politseile. “Minu jaoks on see ähvardus väga šokeeriv. Kohutav on mõelda, et kui ma lähen kandidaadina Narva EKRE logoga komme jagama, võib mu elu ohus olla,” ütleb EKRE kandidaat Ida-Virumaal Evelin Poolamets.

Facebookis näitab Maksim Issajevi konto, et tema sõprade seas on ka Eesti 200 asutaja Kristina Kallas.

 

Lisaks teatab sama mees, et EKRE peab Narva kindluse pildilt oma embleemi  kõrvaldama: “Korista ära oma svastika meie (toimetuse rõhutus) kindlusest!” nõuab ta. Putinist väidab seega, et Narva kindlus olevat nende oma!

Kui Eesti oleks demokraatlik riik, siis oleks politseil palju tööd, sest vihaõhutus ja rünnakud EKRE vastu enne valimisi aina kasvavad koos globalistide paanikaga nende edu kartuses. Aga rahvuskonservatiivid pole ju “õiglasele” riigivõimule “omad”, putinlased seevastu on, nagu näitas juhtum küüditatute mälestusküünalde laialipeksjatega.

Kommentaarid