Aasta 2018 rahvusriigi suhtes kõige sõbralikum ja vaenulikum tegu on selgunud

Eesti, Video,
- Updated

Juba teist aastat viib rahvuskonservatiivne meediaportaal Uued Uudised läbi konkurssi, mille eesmärgiks on oma lugejate abiga välja selgitada aasta Eesti rahvusriigi suhtes kõige sõbralikum ja kõige vaenulikum tegu.

Seekordses küsitluses osales kahes kategoorias kokku 3053 inimest. Siinkohal tänab Uued Uudised kõiki, kes küsimustikule vastasid ning aitasid aasta tegu 2018 valida.  Ja nüüd tulemustest:

Konkurentsitult osutus eelmise aasta kõige rahvusriigi sõbralikumaks teoks ÜRO rändepakti avalikustamine ja protestiaktsioonid selle vastu – nii arvas 67% vastanutest. Ja sama konkurentsitult valiti aasta kõige Eesti rahvusriigi vastsemaks teoks samuti: ÜRO globaalse rändeleppe ebaseaduslik läbisurumine Välisministeeriumi poolt – nii arvas 70% vastanutest.

Seekordne aasta teo konkurss on lõppenud ja uuel aastal tuleb juba uus. Kuna 2019 on valimiste aasta tõotab see tulla veel põnevam.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused