Aasta 2018 rahvusriigi suhtes kõige sõbralikum ja vaenulikum tegu on selgunud

Eesti, Video,
- Updated

Juba teist aastat viib rahvuskonservatiivne meediaportaal Uued Uudised läbi konkurssi, mille eesmärgiks on oma lugejate abiga välja selgitada aasta Eesti rahvusriigi suhtes kõige sõbralikum ja kõige vaenulikum tegu.

Seekordses küsitluses osales kahes kategoorias kokku 3053 inimest. Siinkohal tänab Uued Uudised kõiki, kes küsimustikule vastasid ning aitasid aasta tegu 2018 valida.  Ja nüüd tulemustest:

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Konkurentsitult osutus eelmise aasta kõige rahvusriigi sõbralikumaks teoks ÜRO rändepakti avalikustamine ja protestiaktsioonid selle vastu – nii arvas 67% vastanutest. Ja sama konkurentsitult valiti aasta kõige Eesti rahvusriigi vastsemaks teoks samuti: ÜRO globaalse rändeleppe ebaseaduslik läbisurumine Välisministeeriumi poolt – nii arvas 70% vastanutest.

Seekordne aasta teo konkurss on lõppenud ja uuel aastal tuleb juba uus. Kuna 2019 on valimiste aasta tõotab see tulla veel põnevam.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused