“Aasta Põllumees 2016” on Lembit Paal

Eesti,
- Updated
DSC_0024

Riigikogus toimus täna Eesti põllumajanduse aastakonverents, millel tehti teatavaks ka Aasta Põllumees 2016, kelleks sai Jõgevamaal tuhandepäist piimakarja pidav Lembit Paal. 

“Meie majapidamine on nagu suur talu, kus tuleb kõike teha. Kui vaja sorteerid loomi, lõikad metsa või ehitad karjaaedu. Rakendame inimesi paindlikult,” on öelnud 43-le kohalikule tööd pakkuv Paal meediale. Näib, et ta mõtleb suurelt ja mille ette võtab viib perfektselt ellu, kirjab ajaleht Maamajandus.

Põllumeeste aastakonverentsil, mis peeti Riigikogu konverentsisaalis osalesid või esinesid president Kersti Kaljulaid, Arnold Rüütel, mitmed ministrid ja Riigikogu liikmed. Üritust korraldasid ja selle läbiviimist toetasid Maaleht, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ja Eesti Põllumeeste Keskliit.

UU

FOTO : UU- Lembit Paal auhinna kättesaamisel Riigikogu konverentsisaalis -25.oktoobril 2016

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused