Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Aat Purje pöördumine tallinlaste poole: palun allkirjasta petitsioon bussiliini nr 8 toetuseks!

31.07.2023
At Purje kutsub üles toetama nr 8 bussiliini senist marsruuti.
© UU

Hea Tallinna elanik!

Täna, esmaspäeval 31. juulil, teatas Pirita linnaosa vanem Kaido Saarniit oma sotsiaalmeediakontol, et tema hinnangul tuleks bussiliini nr 8 uuele marsruudile anda võimalus, st. suunata see Narva maanteelt Reidi teele. Leian, et see seisukoht ei ühti tuhandete Mähe ja Pirita elanike huvidega, keda kogukonnavaenulik bussiliini muudatus otseselt puudutab.

Leian, et koolilaste, eakate ja liikumisraskustega inimeste sundimine Pirita teel ümber istuma on linnavõimu poolt Mähe elanike suunas ebahumaanne ja ilmestab linnavõimu hoolimatust oma inimeste suhtes. Taunin totaalselt valitsemispraktikat, kus enam kui 7000 Mähe asumi elanikku puudutav muudatus viiakse läbi südasuvel, kahenädalase etteteatamisega, ilma elanikkonda kaasamata.

Ma ei pea õigeks, et linnavõim on asunud lõhkuma hästi toimivaid ühistranspordiliine, mis on aastakümnetega ennast tõestanud ning saanud mugavaks ja harjumuspäraseks ühenduseks kesklinnaga. Toetan ideed, et bussiliin nr 8 saaks pikenduse Balti jaama, kuid on lubamatu, et see pikendus tuleb Narva maanteele hädavajaliku ligipääsu arvelt.

Pirita elanikena vajame kõigi inimeste abi, et näidata Keskerakondlikule linnavalitsusele, et Pirita linnaosa ja selle elanikud ei nõustu käitumisega, millega seatakse nad teiste linnaosadega ebavõrdsesse positsiooni ja nende huvid jäetakse arvestamata. Pirita ei ole suuremate Tallinna linnaosade kõrval teisejärguline haldusüksus. Seesugune pikaajaliselt kestnud silmakirjalik hoolimatus peab lõppema!

Kutsun Sind üles allkirjastama petitsiooni bussiliini nr 8 toetuseks, et liin säiliks olemasoleval marsruudil kesklinnani. Sinu toetust on väga vaja – iga allkiri on kulla hinnaga!

Allkirja petitsioonile saate anda SIIN!

Aat Purje
Pirita linnaosakogu aseesimees,
EKRE Pirita osakonna aseesimees