Abdul Turayle: Eesti poliitikasse sekkumiseks ole eelnevalt lugupidav ja õpi eesti keel ära

Eesti,
- Updated
©Tiina Kõrtsini/Õhtuleht
Veel üks ülbe juurtetu maailmakodanik võttis sõna, et Eestis pingeid üles õhutada – Abdul Turay, kes pole isegi eesti keelt ära õppida suutnud.

Eestis hakkab justkui traditsiooniks saama, et sisepoliitikasse sekkuvad välismaalased, kes ei suuda eestlastega nende emakeeleski suhelda.

Delfi kirjutab loos “Keskerakondlane Abdul Turay: koalitsioon EKRE-ga hävitaks Eesti maine ja annaks välismajandusele suure löögi”: “EKRE ei ole lihtsalt harilik parempoolne populistlik erakond, vaid paneb parempoolsed populistlikud erakonnad piinlikkust tundma. Nad ei sarnane Suurbritania Iseseisvuspartei (UKIP) ega Donald Trumbiga Ameerika Ühendriikides. Nad on nagu parempopulistide küljes rippuvad parasiidid, lihtlabased fašistid.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Üks endast ülihästi arvav juurtetu maailmarändur taob silte mis maru ehk paneb kõik need, kes talle ei meeldi, mingi oma väärastunud loogika järgi ühte fašistide punti, selgitamata isegi, milliste parempopulistide küljes EKRE ripub või miks peaks teised “populistid” piinlikkust tundma – Turay valab lihtsalt oma roojavaadi ümber. Sama loogika järgi võiks ka Uued Uudised panna sildid Turay külge: parasiit, lihtlabane mehike, kes Suurbritannias hakkama ei saanud, ronis vähemarenenud maale ja ripub parasiidina Eesti ühiskonna küljes.

Seda enam, et Eestisse kolinud Turay on nagu pesueht putinlane – pikkade siinelatud aastate jooksul pole viletsake isegi eesti keelt suutnud ära õppida ja ka tema pöördumine Jüri Ratase poole on kirjutatud inglise keeles. See näitab täielikku lugupidamatust siinse rahva vastu ja Turay näol ongi tegu parasiitliku maailmaränduriga, kes tahaks igal pool, kuhu läheb, ainult põlisrahvale õpetussõnu lugeda, ning teeb seda vihakõne mõõdus, õhutades Eestis sisepingeid.

Inimestel pole vist meeles, kuidas Turay enne eelmisi europarlamendi valimisi väitis, et valima peaks teda, sest tema tundvat Euroopat ja eestlased ei saavat seal hakkama. See mees on algusest peale olnud eestlasi põlgav tegelane, kes veereb nagu taimepall tühjas stepis, et ennast kuskile külge haakida.

Eestis elavad välismaalased on muutunud eriti ülbeks – Florian Hartleb korraldab provokatsioone, väidetav poliitpõgenik Artemi Troitski valab EKRE-t sopaga üle, mis paneb arvama, et eks FSB andis talle kord hoo sisse, ning itaallane, Tallinna Ülikooli professor Daniele Monticelli õhutab eestlasi oma emakeelest lahti ütlema, kirjutades “eesti keelest eestluse püha keskme tegemine on minu arvates fetišeerimine.”

“Kevades” nuhtlesid Palamuse koolipoisid sakslastest kalkunitolkaneid selle eest, et nood tulid võõra õue peale kaklema. Nüüd on uued tülinorijad välja ilmunud ja taas tuleb vist suhu võtta sõnad: “Mis kinni ei jää, saab kinni löödud!”

Mitte EKRE ei õhuta võõraviha, vaid siia kolinud ülbed ja põlisrahva vastu lugupidamatud juurtetud välismaalased, kes sooviksid kõiki maailmakodanikeks kujundada ja võtavad endale õiguse kohalikke õpetada, on ise põhjuseks, miks põlisrahvad tulevad tänavatele, et öelda: “Migrants not welcome!”

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused