Aivar Mäe toetajad: tema rõkkav naer ja joviaalne rõõm hoiab meie kõikide toonust üleval

Eesti,
Estonia teater.

Samal ajal kui Eesti Ekspress otsib uusi anonüümseid süüdistajaid ja seega võimalik, et fabritseeritud süüdistusi Aivar Mäe vastu, on hulk estoonlasi saatnud meediale toetuskirja ning julgenud sinna ka oma nime alla panna.

Nimekaid endised ja praegused rahvusooperi töötajaid läkitasid avaliku pöördumise nädala hakul ahistamissüüdistuse saanud teatrijuhi Aivar Mäe toetuseks, kirjutades, et nad on õnnelikud, kui neid õlale patsutatakse ja kallistatakse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Muuseas seisab kirjas: „Oleme püüdnud jõuda jälile, kust saab see mees energiat ja jõudu aidata ja toetada, panna tähele iga töötaja muresid või probleeme? Kust tuleb see jõud, et tegeleda meie vajadustega 24 tundi ööpäevas? Kust saab ta ise energiat, et meile nii palju anda?“ Nad lisavad, et „tema rõkkav naer ja joviaalne rõõm hoiab meie kõikide toonust üleval ka kõige halvematel hetkedel, paneb meid uskuma, et saame kõigega hakkama“.

Kirjale on alla kirjutanud ooperisolistid, ooperiosakond, endised estoonlased: Juuli Lill, Janne Sevtsenko, Helen Lokuta, Kristel Pärtna, Heli Veskus, Rene Soom, Priit Volmer, Reigo Tamm, Jassi Zahharov, Rauno Elp, Aare Saal, Mehis Tiits, Raiko Raalik, Heldur Harry Põlda, Mart Madiste, Mart Laur, Helgi Sallo, Voldemar Kuslap, Lea Liisbet Peterson, Helen Lepalaan, Riina Pikani, Ivo Sillamaa, Tarmo Eespere, Jaanika Rand-Sirp, Karin Andrekson, Silva Valdt, Riina Airenne, Mariliis Tõnström, Taimi Lume, Janne Johanson, Kerli Laaberg, Signe Järve, Kelli Neitsov.

6 commentsOn Aivar Mäe toetajad: tema rõkkav naer ja joviaalne rõõm hoiab meie kõikide toonust üleval

 • Avatar
  anonüümkirjade käitlemine erinevates asutustes

  Anonüümsed kirjad, artiklid ja kaebused ei kuulu registreerimisele.
  Anonüümkirjale ei vastata – puudub saatja.
  Anonüümseid kaebusi ei menetleta.
  Anonüümsed ettepanekud ja kaebused ei menetleta, vaid edastatakse informatsiooniks asutuse juhile.
  Anonüümsed ettepanekud ja kaebused vaatab läbi … juhataja, kuid personaalsele menetlemisele ei kuulu.
  Kirjalikul ettepanekul või kaebusel peab olema esitaja ees ja perekonnanimi, allkiri ja aadress, millele oodatakse vastust. Anonüümsed kaebused ei kuulu lahendamisele.
  Anonüümseid ettepanekuid ja kaebusi ei registreerita ega menetleta üldises korras. Kui ettepanek või kaebus on arusaadav ja põhjendatud, siis antakse see tutvumiseks ja arvestamiseks asjasse puutuvale spetsialistile.
  jne.

 • Avatar
  Sallivad vihkajad

  Ametlikult pole ju siiani mingeid süüdistusi esitatud. Ühe vasakpoolse kollase sopalehe artikli peale, ei peaks keegi lillegi liigutama. Sarnasus Kuusiku looga on üks ühele.

 • Avatar

  Kuidas siin lollidemaal on võimalik,et mingi sopalehe artikkel külvab niipalju segadust,et lgp inimesed peavad kedagi kaitsma? Kas on toimunud midagi kriminaalset? Kui ei,siis tulebki nii üelda,et teatris käibki elu taolist ja pole teie asi iniseda. Kurb on see,et meie meedia pidevalt külvab viha ja tüli.

 • Avatar

  Väga tore, et selline toetuseavaldus ilmutati! Nüüd on hr. Mäel selge sott, kellega kohtudes võib rõõmsa näo ette jätta, kellega kohtudes kasutada aga allapoole pööratud suunurkadega maski, et vastutulija rahule jääks.

 • Avatar
  Roman-Mati Kalde

  Jah, kõik on väga tore, ikka leidub kiitjaid, kes pole ise kannataja olnud. Ja võõras mure ongi võõras. Huvitav, rida inimesi hakkab lihtsalt heast peast, igavusest vms haruldase toreda inimese peale kaebama?! Kus suitsu, seal tuld! Nii on see alati olnud, arvab Rahvas. Kui uurimisel kahtlused tõeks osutuvad, kas siis allkirjastajad ka sõna võtavad ja kedagi hukka mõistavad? Muidugi mitte, sest loost selgub, et mõnele väga meeldib ülemuse füüsiline kontakt. Mõni lepib käe õlale panemisega, mõni ka käe püksi ajamisega. Aga haridus ega kõrge post matsi ei riku. Eriti imelik on aga allkirjade kogumine enne tõe selgumist?! Muidugi ka ‘avalik hukkamine’ enne tõe selgumist

 • Avatar

  Tegemist on ilmse kuritahtliku kangutamisega, nagu seda ookeani taga juba pikemat aega harrastatakse. Seda ei tohi meie maale juurutada ja käesolevat kiusamist pretsedendiks muuta.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused