Ajalooline “tarandipeksusaabas” on oksjonil!

Eesti,
©osta.ee
Tarandipeksusaabas.

Osta.ee keskkonnas on müügis “Ajalooline saabas”, mida müüb Tõnu1. Hetke hind on 35 eurot, aega on 25. detsembrini.

“Oksjonil on Ajalooline Saabas, millega on saanud matsu tagumikku Eurosaadik INDREK TARAND ! Muidu on see Hea Saabas palju käinud ja palju näinud, aga rohkem tagumikke ta pole näinud! Oksjonil on ainult parema jala saabas, just see mis puutus Eurosaadiku Indrek Tarandi istmiku osa. Kallid inimesed, tehke julgesti oma pakkumine, sest kunagi võib seista see Saabas klaasvitriini taga ja omada kosmilist väärtust! Oksjonilt saadud tulu läheb Eestluse Säilitamise Fondi! Edu oksjonil!”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Muidugi küsivad paljud, kas tegu ikka on just selle saapaga, millega Tarandit kostitati. Tõnu1 vastab: “Sama, ikka üks samadest! Tagantjärgi on asju raske tõestada, nagu näiteks sedagi, et Tarand sai “korralikult peksa” ja et ta käsi vajas lausa kinnisidumist ja et Tarand oli “kaine”!”

Kommentaarid on samuti vaimukad: “Kui lõpphinda ei saa, võiks ju pakkuda kas Eesti Rahva Muuseumile või n.n. Vabamule. Järeltulevad põlved uurivad ja meenutavad, kuidas eestluse hauakaevaja sai sellega tagumiku pihta.” (sama123).

“Sellel saapal on suurt potentsiaali! Oksjoni võitja saab kujundada sellest traditsiooni ja tõsta saapa hinna enneolematustesse kõrgustesse. Järgmise jalahoobi võiks saada taas mõni poliiteliidist! Valik on ju suur! Ansip, Rõivas, Ossinovski, Mikser… naisterahvaid pole ilus jalaga istmikku togida, seega Mikseri võiks vist välja jätta… Ja miks piirduda ainult kohalikega? Juncker, Macron, Merkel (Merkel ei klassifitseeru naisterahva alla! Kahtlustan, et tegemist on endise Ida-Saksa raskejõustiklasega, kes on hormoonide manustamisest muutunud kakssooliseks. Seega, lubatud!) …võta või Putin ise ette! Iga saapalöögiga mõne prominendi kannika pihta tuleb kontsa lõigata sälk! Ja 50 aasta pärast on nii mõnus seda üllast saabast süles hoida ja küdeva kamina ees lastelastele tema vapratest tegudest rääkida!” (kopec).

“Kas antud saapaga kannatab ka teisi europarlamendi saadikuid “matsutada” ? Või on teil äkki Ansipi jaoks ka tulevikus vähe järsem mudel tulemas, oleksin väga huvitatud.” (b4mv).

“Miks te prillid endale jätate? Oleksin saapast ainult koos prillidega huvitatud!” (inimene).

Rahvasuu on juba soovitanud muuta 26. november tarandipäevaks, mil joostakse tarandit ja süüdatakse küünlad jalaga tagumikku saanute toetuseks.

Vaata ka: osta.ee

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused