Alari Kivisaar nõuab laimajalt kohtu kaudu valuraha

Eesti,
- Updated
BLM aktivistid

SkyPlusi saatejuht Alari Kivisaar andis sotsiaalmeedias teada, et kaebas kohtusse inimese, kes algatas tema suhtes üleriigilise laimukampaania. Tema kohta käiva petitsiooni algatajalt nõuab Kivisaar 75000 eurot.

“Mõni aeg tagasi algatasid mingid inimesed minu vastu massiivse kustutamiskampaania. Oma alatu tulemuseni jõudmiseks kasutati labaseid valesid, laimu ja libauudiseid, millede sisuks olid kontekstist väljarebitud sõnad, mida siis omakorda vürtsitati endale sobivate maitseainetega. Jäi mulje, et inimesed läksid oma valedesse nii sügavale sisse, et jäid neid ise ka uskuma,” teatas Kivisaar videopöördumises.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta lisas, et oma esimese, 10. juunil tehtud videopöördumise järel andis ta asjaosalistele võimaluse mingilgi moel oma tekitatud kahju heastada ja kohtuteed vältida: “Ja teate mis? Mitte keegi neist ei vaevunud isegi vabandama. Kuu aega ootasin, aga kahjuks nüüd on aeg läbi. See neiu, kes minuvastase üleriigilise laimukampaania algatas ja seda hoogsalt vedas, saab esimesena kohtuhagi. Ja mitmed teisedki kodanikud leiavad õige pea oma postkastist kirja.“

Kaasus puudutab SkyPlus hommikuprogrammi, kus saatejuhid Alari Kivisaar, Kristjan Hirmo ja Maris Järva rääkisid USA-s toimuvatest massirahutustest, mis algasid pärast seda, kui politseinik tappis vahistamise käigus mustanahalise George Floydi.

Kivisaare väljaütlemised hakkasid pärast seda esmalt Twitteris levima ja need korjas üles #BLM ehk Black Lives Matter eestikeelne kogukond, kus nõuti saatejuhi vallandamist.

Loe lisaks: https://uueduudised.ee/uudis/alari-kivisaar-lubab-teda-rassistiks-tembeldanud-inimesed-kohtusse-saata-sain-enda-nahal-tunda-kui-lihtne-on-inimene-valedega-jalge-alla-tallata/

16 commentsOn Alari Kivisaar nõuab laimajalt kohtu kaudu valuraha

 • Avatar

  Kas need 5000 allakirjutanut ei võiks nüüd seda tütarlast rahakogumisel aidata – hea oleks teada palju nende nn.solidaarsus maksab. Jõudu ja edu A.Kivisaarele, sest BLM kuritegelik märatsemine ja silmakirjalik demagoogitsemine on liig, mis liig.

 • Avatar

  Miks küll selline “neiu”, kes meil siin musti elusid taga nutab, ei lähe hoopis midagi kasulikku tegema? Näiteks maasikaid korjama?

  Hankigu omale elu…

 • Avatar

  Kui rumal võib olla roheliste partei juht, astudes niimoodi ämbrisse.Ma saan aru kui nõutakse avalikult, et vabastame Angela Davis või Lois Corvalan…..kõike võib nõuda ja vaated võivad olla purupunased, seda ei pea häbenema, kuid rünnata nii solvavalt lugupeetud raadiomeest ja isiklikult pinnalt…..minu lugupidamine härra Kivisaarele. Tahaksin lausa rahaliselt toetada Tema õigusabi, kuid ei tea, kuidas.Globalism ei ole inimkonna tulevik. Ja kui keegi arvab teisiti, siis arvestage, et teatud juhtudel on selle arvamuse levitamisel ka konkreetsed libedad tagajärjed….. Kunagi meeldid mulle väga kui R.Reagan teatas, et kommunism ei ole inimkonna tulevik.1/6 planeedist ei uskunud seda…..ja neil tuli siiski pettuda……

 • Avatar
  Liberaal-Natsionalist

  MA OLEKS SELLISE LAIMU EEST VÄHEMALT 1000000 EUROT KÜSINUD,SIIS JÕUAB INIMESELE KOHALE TEMA VALELIK JA MANIPULEERIV TEGEVUS !

  • Avatar

   Minu jaoks on raadiohääl Kivisaar laia silmaringiga ja igati eeskujuks. Aitaksin kui oskaksin.

 • Avatar

  Alari Kivisaar kiitis on raadioeetris pikalt kiitnud vägistamist. Kas tema on oma sõnade pärast vabandanud nii nende konkreetsete naiste ees kui ka kõikide teiste ees, keda niisugune suhtumine riivab?

  • Avatar

   Ja valed juba tulevad ! Kallis inimene skyplus saateid on võimalik uuesti kuulata ja Kivisaar ei ole kunagi midagi sellist kiitnud.
   Saan aru, et sa lugesid neid valesid zuzu või siis selle teise klouni facebookist.

   • Avatar

    Ma olen konkreetset saatelõiku kuulanud. Nüüdseks on see järelkuulamisest eemaldatud, küllap ka raadiojaamal on piinlik.

  • Avatar

   Ainukesed, kes neid vägistajaid ja nende tegusid varjavad ja kiidavad on sinusugused kommunistid, kes neid Lähis-Idast ja Aafrikast sisse veavad.

 • Avatar

  Vaadake, sõjaväes ei ole tankilahingus vaenlase vastu parim relv mitte kohus vaid teine tank. Vasakäärmuslastega samamoodi ei ole lahenduseks mitte kuhugile viiv kohtuasi vaid parimas Antifa ja liberaaldemokraatlikus stiilis protest. Vbolla oleks aeg vasakäärmuslasele endale üks mehine rassimivastane kampaania korraldada ?

 • Avatar

  Nooriku reaktsioon on ka põnev. “Nii palju raha küsitakse!” “Ega ma isiklikult…” Kui tütarlaps võttis eesmärgiks, et Kivisaar lahti lastakse, küsib Kivisaar õigupoolest liiga vähe raha. Ei tea küll, kui palju SkyPlus talle kuus maksab, aga juhul, kui noorik oleks oma eesmärgi saavutanud ja Kivisaar oleks tõepoolest töökoha kaotanud, oleks rahaline kahju ilmselt palju suurem (no arvutagem – 12 kuud aastas, palju aega siis pensionini jäänud…). Oskan arvata vaid seda, et kunstiinimeste arvates käivad inimesed raadios rääkimise rõõmust tasuta ? Või pole selles mingit vahet, kas teil on töö või pole ?

 • Avatar
  Tänane ühiskond

  Vajab väga seda kohtulahendit, mis kaitseks põhiseaduslikku õigusi.

 • Avatar

  Meenutan kunagist koolivenda Kuno Otsust. Täna peaks ta oma sünnipäeva. Sirvin tema esimest luulekogu, mis trükiti Tipa Tapa lisana aastal 1962. Siis, kui ta lõpetas Tartu VIII keskkkooli.

  +++

  Kas isegi tean, mida püüdlen
  ja millele kindlaks jään,
  kui trotsides metsahüüdeid,
  mu hinges on petlik jää.

  +++

  Kas rohkem leida igatsust
  ma võiks su silmist,
  kui lendaks minu laevuke
  sinipilvis?

  Kas sügavmere rahutus
  põgeneks su pilgust,
  kui minu armulauluke
  heledamalt vilguks?

  Kas tähena lööks särama
  su mõtlik pale.
  kui lauludest ma heidaksin
  kõik eluvõltsi, vale?

 • Avatar

  Nii nunnu on jälgida: kui keegi ütleb midagi, mis sallijatele ei meeldi, siis tuleb see keegi kohe lahti lasta (hea, et mitte kinni panna) ega ole mingit sõnavabadust. Kui see keegi aga julgeb vastu hakata, läheb sallijate poolt kohe lahti hirmus kisa sõnavabaduse piiramise teemal.
  Jei-bogu, mulle meenub üha sagedamini N. Liit, sealgi oli anisotroopne sõnavabadus.

  • Avatar

   Praegu käibki kommunismi teine tulemine. NSVL ajal aeti taga ja pandi häbiposti spekulante, kulakuid jms. “rahvavaenlasi” siis tänapäeval jahitakse “rassiste” ja “vihakõnelejaid”. Terminid on muutunud, aga meetodid on samad. Kui siis segati kõiki põlisrahvaid venelastega siis nüüd mingite kolmanda maailma poolinimestega. Punase lipu asemel on küll sinine ja sirp ja vasargi läinud, kuid viisnurgad ikka alles.

 • Avatar

  Edu Kivisaarele!

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused