Algatatakse projekte ja Euroopa Komisjoni raha liigub – rahvasterände turgutamine käib ka Eestis

Eesti,
©Uued Uudised
Mondo “avatust” on Tallinnas juba küllat näha.

Maailmas käib teadlikult rahastatav juurte lahtilõikamine ja võõraste sisseseadmine kohtadesse, kus ajalooliselt on põlisrahvas olemas – ehk siis algatatakse uusi konflikte, kuigi räägitakse “avatumast, kaasavamast ja rahulikumast suhtumisest rändesse ja rändajatesse.”

Arenguabiga tegeleva vabaühendus MTÜ Mondo kuulutas välja toetuste taotlusvooru, mille toel on noortega ja/või rändajatega tegelevatel kodanikuühendustel võimalus viia ellu rändeteemalisi projekte.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Toetused antakse välja Euroopa Komisjoni rahastatud projekti „Jagatud teekonnad: faktid ja lood rändest 21. sajandil“ raames. Toetatakse projekte, mis toetavad avatumat, kaasavamat ja rahulikumat suhtumist rändesse ja rändajatesse.

Juba eelnimetatud jutt avatud suhtumisest näitab, et sellega viiakse ellu Marrakechi pakti ning Euroopa vasakliberaalide plaani Aafrika Euroopasse ümberasustamise kohta. Inimesid on vaja veenda rännet toetama ja selleks tuleb ka Euroopa Komisjoni raha.

Paraku on just selline “avatus, kaasav ja rahulikum suhtumine” viinud no-go-tsoonide, granaadiplahvatustega kuritegevuse, islamiterrorismi, kultuuride kokkupõrgete ja turvalisuse kadumiseni Lääne-Euroopas.

Mondo võiks tegeleda arenguabiga migrantide kodumaal ja me toetaksime seda, aga neid “avatult” siia tuua – tänan, EI!

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused