Andres Raid Nordica-XFly`st: ettevõte on nagu Fantoom, aga promomine on kõva

Eesti,
©Scanpix
Üks osaline kogu mängus on kolmetäheline lennufirma. Pilt on illustratiivne.

“Oleme Uute Uudiste lugejaid hoidnud kursis Nordica ja nüüd päevavalgele ilmunud XFly (tegelik kasusaaja ametlike andmete järgi hr. Blumfeldt omanimelisest advokaadibüroost) käekäiguga. Ei litsentse, ei lennukeid, ei personali – küll aga kindlasti riiul kenas kontoris.

Huvitav, et ajakirjandus pole väheste eranditega seda juba ammu enam isegi mitte naljakat lugu mutta maha trampinud, nagu näiteks kedagi daami Sotsiaalkindlustusametist, kes avalikult kas kogemata või tahtlikult vassis (jutt käis diabeedi diagnoosiga laste toetustest). Daami eksimus on kogu meie lennundusega, alates Estonian Airist, võrreldes süütu nali. Ja anabasis kulgeb edasi! Alles hiljaaegu anti Delfi Ärilehes teada, et varsti läheb „andmiseks“:

Tsiteerime artiklit: „Xfly turundus- ja kommunikatsioonijuht Toomas Uibo ütles, et hoolimata sellest, et Xfly ei ole lennuoperaatorina avalikkusele suunatud kaubamärk, on riikliku lennufirma tütarettevõttel Eesti ühendamisel siiski väga oluline roll.“

Kes teab kedagi, ka lennunduses, mis imeloom on Xfly?!

Edaspidi läheb üha tõusvas joones – saame teada, et tegemist on …Euroopa ühe suurema lennuteenuste osutajaga! Osundame: „Eesti lennuettevõte Xfly, …, on üks Euroopa suurimaid lennuteenuste osutajaid teistele kommertslennufirmadele“.

Ühegi lennuregistri järgi pole nad ei lennufirma, emaettevõttegi Nordica ju selle juhi Urva sõnutsi kõigest reisibüroo!!!

Mingite ametlike dokumentide järgi pole neil lennukeid ei liisitud ega ostetud ehk teisisõnu ametlikult neil neid pole. Kuskil peidus aga esindaja sõnutsi ikka on, räägib ta ju OMA lennukitest! „…meie tugevus on osutada neile oma lennukite ja meeskondadega kuluefektiivset lennuteenust.” No kui selleks kuluefektiivsuseks ollakse võimelised, siis miks seda võimet alates Estonian Airist saadik varjatud on – inimesed ju samad! Septembri lõpust taastatakse lennuühendus Eesti ja Rootsi vahel

Tundub, nagu jätkuks mingi Fantoomi promomine. Ja mitte keegi isegi ei süvene, millest räägitakse.

16.septembril võis ERR-i AK täheldada sama – no pole Patendiametis isegi  vargsi  nime registreeritud:

Aga õnneks mingi asi meil siiski töötab ka ja on korras. Sireenide huilates sõidab oma uues kahenädalases töökohas ringi president. Lugeja küsib: miks peab presidendi auto sõitma sireenide saatel?

Kuhu ta siis tõttas? Pärnu Postimees teab ja ei varjagi!  Loeme ja saame teada, pole lihtne amet: “Riigipea hüppas esimesel päeval suvepealinnas batuudil”. Riigipea hüppas esimesel päeval suvepealinnas batuudil

Lõpetuseks nagu ikka – jälgime arenguid!”

Andres Raid, ajakirjanik

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused