Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Anti Poolamets tänab Ukraina abistajaid ning aitab uut kaubikutäit kokku panna

17.01.2023
Anti Poolamets

Nädala lõpus läheb Ukraina poole teele järjekordne saadetis. Võtame tänuga vastu veel nii rahalisi, kui esemelisi annetusi. Eriti hinnatud on kaevikumeestele soe pesu, saapad ja kummikud. Võib vaid ette kujutada, mis tunne on kaevikus põlvini vees Wagneri palgamõrtsukaid oodata.

Osa kaubast läheb OUNi võitlejatele, ajaloolise Ukraina rahvuslaste organisatsiooni järeltulijatele. Teine osa Odessasse, kus on suur puudus mähkmetest. Väga oodatud on ka mänguasjad.

Tänan südamest kõiki annetajaid! Eraldi tahan märkida tubli EKRE liikme Andre Väli pingutust, kes abi kohaletoimetamiseks sõidab läbi tuhandeid kilomeetreid ning on hankinud suurema hulga mähkmeid. Tänud veel Ants Lehele varjevõrgu, Marti Kuusikule vägeva mootorsae, Loore Antonile ja Külli Remsule soojade riiete, Helle-Moonika Helmele jalatsite, Merily Tammeorg-Sarapikule imeliste mänguasjade ja Henn Põlluaasale oma talvevormi annetamise eest.

Tänud K-Rautale, kes tegi meile 50 % hinnaalanduse!

Esemelisi annetusi saab tuua Tallinna, Rakvere ja Tartu EKRE kontorisse või otse minu kätte.

Rahalisi annetusi saab teha MTÜ Ukraina Eest, LHV Pank EE377700771007665311. Soovi korral võib märkida, mida selle eest soovitakse osta.

 

Anti Poolamets, Riigikogu liige (EKRE)