Antifa revolutsiooniline terror on “sallivuslaste” kaudu jõudnud ka Eesti tänavatele

Eesti,
©Sellised tegelased on juba ka Eesti tänavatele ilmumas. (Scanpix)
UK: Million Mask March in London

Kui Indrek Saar Tarandi provokatsiooni järel vägivalla tänavatele jõudmisest rääkis, ei osanud ta vist arvatagi, et räägib oma võitluskaaslastest.

Antifa on Lääne arenenud riikides tegutsev vasakäärmuslik organisatsioon, mis on tuntud vägivallatsemise poolest ja mille keelamist juba paljudes maades nõutakse. Eestis hakkab selline mentaliteet vasakpoolsete seas alles juurduma.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Indrek Tarand provotseeris endale kallale tungimise täiesti teadlikult ja see sündmus kulges käsikäes Mary Jordani valega ülesköetud hüsteeriaga – tegu oli suurema operatsiooniga rahvuslaste vastu. Florian Hartleb tuli Eesti 200 ürituselt ja otsustas provotseerida rüselust, et ühe ürituse korraldajaid siis lapsele kallaletungis süüdistada.

Oudekki Loone soovitab aktsioonidele minevatel inimestel nägu varjata – see on tüüpiline Antifa stiil. Tartus üritasid Loone “antifad” provotseerida konflikti, sest nende loodavast ringist väljumiseks tulnuks igal soovijal ennast sealt jõuliselt läbi suruda. Tegu on täiesti teadliku provokatsioonitaktikaga.

Eestis paistab üha enam silma see, kuidas mingid vasakaktivistid üritavad teadlikult konflikte provitseerida ja asjad vägivallani viia, et siis rahvusmeelsete leeri selles süüdistada. Tegu on juba mingi ajutrusti korraldatava suunamisega.

Ükski sallivusleeri üritus pole salliv, tolerantne ega rahulik. Naistemarss polnud mure naiste olukorra üle, vaid feministlik jõudemonstratsioon, amatsoonide sõjatants. LGBT räägib enda tagakiusamisest, kuid nendegi paraad on oma elustiili teistele näkkupaiskamine, lisaks on geiagenda ka kiire sööstma hävitama neid, kes on neile jalgu jäänud, ning oma haarmeid noorte sekka laiendama.

Kõigi nende ühenduste tegevusest ei paista jälgegi nõrkusest, mida väidavad nende esitatavad sõnad, küll aga on nad agressiivsed, pealetükkivad ja hävituslikud, alati valmis korraldama konflikte, et siis neid ise ära kasutada.

Isegi kliimaprotestijaid õpetatakse juba protestiaktsioonidel tulemuslikult käituma – millistest murest tingitud meeleavaldustest me enam räägime, kui osalejad saavad taktikalist väljaõpet? Pole ilmselt kaugel aeg, kui Eestisse naasevad sotside rünnakrühmlased “võimlemisrühmadena”.

Kuni EKRE-t valitsuses polnud, laulis poliiteliit antifadele halleluujat – Mary Krossi libajuhtum tõi ju kaasa paljude juhtivpoliitikute hukkamõistud. Justiitssüsteem aga töötab siiani Tarandi- ja Krossi-suguste provokaatorite kaitsel.

Antifašismist on saanud elujõuline fašism ja seda ka Eestis. Siin nimetavad nad endid sallivuslasteks.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused