“Ärmataja” Toomas Hendrik Ilves jätkab Kodu-Eesti laimamist – lugejad tema seisukohti siiski ei jaga

Eesti,
- Updated
©AP/Scanpix
Ilvese Trumpi-vastasus on arusaadav – on ju tema lemmikuteks vasakpoolitsevad USA demokraadid.

Postimees on taas üllitanud järjekordse intervjuu Toomas Hendrik Ilvesega, mis sisaldab tollele omaseid väljendeid Eesti hea maine tuhmumisest ja mingist stagnatsioonist ega ole seega tähelepanu väärt – hoopis põnevam osa on kommentaarium.

“See ärmataja pole üldsegi kommenteerimist väärt – huvitav, kuidas tema Ameerikas oleks vaadatud presidendi krabamisele ja abielu-uperpallidele, vaevalt et positiivselt.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Kõik justkui õige, kui just Toomas ise omapoolselt poleks panustanud nn. “mainekaotusesse”. Isegi seni kohtlaselt vaguralt käitunud tindininad ja arutlussaateid juhtivad “arvamusliidrid” on Ilvese tagantjärgi otse-eetris vargaks ja nihverdajaks nimetanud. Klassikaliselt pole ju suurte sõnameistritega automaatselt kaasnenud pühaduse oreool ja aateinimese aupaiste, sest on tegelane andnud järele kiusatusele kämmal võõrasse karmanisse või justkui üle ääre ajavasse rahakatlasse ajada.”

“Tuleb küll paraku tõdeda, et Toomas Hendrik Ilvese enda maine on pleekinud. Eriti Eestis endas.”

“Kas selline ärmataja, korteri krabaja, lahutas ja abiellus kiirelt Ievaga, kuna siis saab ka uus abikaasa eluaegset presidendiproua toetust jms – jänki on üldse tõsiseltvõetav arvaja?”

“Mina tema arvamust küll tõsiselt ei võta. Kuna täna Brüsselis libedikud, siis kasulik sellist möla ajada, kui tuul aga puhub teiselt poolt – küll siis mehe jutt ka muutub.”

Lõpetuseks aga on kommentaarium täiesti kinni keeratud ja kogu selle aja ainult üks Ilvest toetav postitus, seegi nentides, et “ärmatamine” polnud ilus.

Toomas Hendrik Ilves jätkab ehtsotsilikult Eesti ja kodueestlaste mõnitamist, toetudes mõningasele populaarsusele neis Lääne võimuringkondades, kes ilmselt tema tegelikust elust midagi ei tea ja juhinduvad kunagistest kiidukõnedest Ilvesele meedias. Oma maal on see mees juba ammugi nartsu tasemel.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused