“Ärmatamise” tõttu pagendusse läinud ekspresident Ilves loodab Bideni külje alla sooja kohta saada

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Toomas Hendrik Ilves loodab vanade aegade taaselustumise peale.

Eestit vihkav ekspresident Ilves on taas kokku kirjutanud rea rumalusi, ja seda mõistagi ERR-is.

Kõigepealt esitab korruptandist eksriigipea vandenõuteooria, mis pole ühestki otsast usutav: “Praeguse presidendi Donald Trumpi endine julgeolekunõunik John Bolton väidab oma raamatus, et väga suure tõenäosusega tõmbab Trump USA NATO-st välja,” ütleb Ilves.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Huvitav, et ükski praegu Trumpi “libauudiseid” elimineeriv meediakanal sellist rumalust kahtluse alla ei sea. Ilves aga levitab libainfot, mis on pärit kellegi raamatust ja kannab silti “suure tõenäosusega”, kui mingit kindlat asja. Ilves lihtsalt hirmutab eestlasi, et nood Bidenit toetaks.

“Kui USA-l on mustanahaline naine asepresident, siis “issid on kodus” ja “kui on must, näita ust” ei ole väljendid, mis eriti soodustaks häid suhteid.” Taas levitab Ilves mingeid väljendeid, mis on pärit minevikust ja on ka kontektist välja kistud, mida keegi ei mäletaks, kui põrunud ekspoliitikud neid üha ja üha ette ei laulaks. Pealegi pole USA liidritel (kui Biden võidab) järgnevate aastate jooksul küll oma lõhenenud kodumaal vähimatki aega tegeleda kauge riigi ministritele külge kleebitud ütluste analüüsiga.

“Kõik need poisilikud väikesed rassistlikud, seksistlikud naljad tähendavad meile, et meil ei lähe nii hästi. Ma ei näe, et meil tekib suur külaskäikude voor Tallinna ja Washingtoni vahel,” ütleb Ilves. On väheusutav, et Ühendriikide tipp-poliitikud valivad oma ringreiside sihtriike selle järgi, mida on keegi kusagil varem öelnud. Pigem tahab Ilves, et USA poliitikud just nii teeks, et tema endine kodumaa temasse halvasti suhtumise pärast karistatud saaks.

Iseasi on muidugi see, kui Ilves ise USA-s massilist laimu ja valesid Eesti kohta levitab. Unustades öelda selle, et ta on ise oma “ärmatamiste” tõttu Eestist sisuliselt pagenduses.

Toomas Hendrik Ilves on Eestile julgeolekuoht. Sest ta vihkab seda maad. Ja tõenäoliselt ootab ta Bideni-USA-d, et jällegi mingis ringkonnas mingitki positsiooni saavutada.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused