“Avatuse” pahupool: Tallinnale valmistavad peavalu välismaised tänavamuusikud ja taksojuhid

Eesti,
©Uued Uudised
Bolt on üks neist taksofirmadest, kus juhtidega kõik korras pole. Pilt on illustratiivne.

Tallinna munitsipaalpolitsei on hädas välismaise taustaga tänavamuusikute ja äpitaksojuhtidega, kes ei pea seadustest lugu.

“Silma torkab tänavamuusikute rohkus, kusjuures paljud neist viibivad Eestis turismiviisaga, mis automaatselt keelab neil siin töötamise või muul moel rahateenimise. Patrull on tuvastanud mitmeid välismaise taustaga tänavamuusikuid ja äpitaksojuhte, kellel on viisa vananenud või dokumendid korrast ära. Neil juhtumitel tehakse koostööd politseiga,” selgitas mupo pressiesindaja Meeli Hunt BNS-ile.

Mupo taksogrupil on olnud väga töised päevad – jaanuris väljastati taksodele 290 sõidukikaarti ja 250 teenindajakaarti. Erinevatel põhjustel keeldutud väljastamast 37 taotlejale.

Kommentaarid

3 commentsOn “Avatuse” pahupool: Tallinnale valmistavad peavalu välismaised tänavamuusikud ja taksojuhid

  • Avatar

    Värdjalikud iduettevõtted nagu bolt ja wolt on kõie hullemad migratsioonipumbad ja nad peaksid olema kõrgendatud politsei tähelepanu all ja võimalusel tuleb need sotside it putkad kinni panna.

  • Avatar

    Mupo ei jäga mingeid sõidukikaarte ega teenindajakaarte.See on Talina transpordiameti rida.

  • Avatar

    Alati kui ma taolisi uudiseid loen siis mõtlen,et milleks on meil politsei,kaitsliit? Politsei on ilmselt trahvmiseks ja kaitseliit korraldab paraade ja luuremänänge.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused