Burkad muutuvad probleemiks kogu Euroopas, ka Eestis hakkab see nähtus ennast sisse seadma

Eesti,
- Updated
©AFP/Scanpix
Mosleminaine Hollandis.

Tallinna linnapilt muutub üha multikultuursemaks, kusjuures silma torkab ka see, millega isegi Lääne-Euroopa juba võitleb.

Holland keelas 1. augustist mosleminaistel burka kandmise, kuid vastukajad näitavad, et ei moslemid ise ega kontrollivad ametnikud ei kavatse sellest kinni pidada.

Ometigi pole keeld tingitud kellegi kiusamisest, vaid turvameetmetest, sest katva riietuse alla ei näe ja terroristid on juba mujal maailmas tõestanud, et nad kasutavad selliseid naisi nii enesetapuvõitlejate kui ka relvade edasitoimetajatena.

Lisaks ei lähe islami kaetud riietus kuidagi kokku isegi nn liberaalse demokraatia väärtustega, mis peaksid naistele tagama meestega võrdsed õigused – aga olla täiesti kaetud ei ole mingi demokraatlik õigus.

“Vaat, kes Tallinnas juba ringi kõnnivad! Kas külalised või siiajääjad?” kirjutab Uutele Uudistele allpool asuva pildi saatnud lugeja.

Kommentaarid

One commentOn Burkad muutuvad probleemiks kogu Euroopas, ka Eestis hakkab see nähtus ennast sisse seadma

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused