Dalai-laama: kui pagulasi tagasi ei saadeta, saab Euroopast moslemipiirkond või Aafrika

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Tiibeti usujuht dalai-laama.

Dalai-laama ütleb, et Euroopa kuulub eurooplastele ja sisserändajad tuleb tagasi oma kodumaale saata.

Tiibeti vaimne juht, 14. dalai-laama Tenzin Gyatso hoiatab Euroopat – ta usub, et mandrist saab “moslemipiirkond või Aafrika”, kui pagulasi ei saadeta tagasi oma päritoluriiki, vahendab Daily Mail.

Intervjuus BBC-le ütles dalai-laama, et pagulasi tuleks koolitada, kuid seejärel tuleks neil naasta oma kodumaale. “Eesmärgiks peab olema, et nad lähevad koju oma maad taastama – see on alati olnud minu arvamus. Neil oleks parem oma kodumaal,” rääkis Tiibeti vaimne juht, lisades, et migrante võiks Euroopasse jääda ainult piiratud arv ja eurooplased peaks jääma eurooplasteks.

Möödunud sügisel tegid dalai-laama samasuguse avalduse Malmös. Ta ütles, et Euroopa peaks kandma nende inimeste ees moraalset vastutust, kes on tõesti hädas, kuid kui hädaolukord on lõppenud, peavad pagulased oma kodumaale tagasi pöörduma.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused