VIDEO! DalbergSound üllitas järjekordse rahvusmeelse loo “Laul Kodust” 

Eesti,
- Updated

DalbergSound avaldas hiljuti laulu “Jään Ustavaks”, mis kõneles Eesti maast ja rahvast, ning nüüd järgnes mõtlik ja lihtne “Laul Kodust”, kust ju kõik algab ja kuhu kõik suubub.

“Loodame südamest, et “Laul Kodust” meeldib, et ta paneb inimese kiires elurütmis korraks seisatama ja mõtlema, mida kodu tähendab ja kas me ikka oleksime valmis temast loobuma või teda võõrastele loovutama,” selgitab  DalbergSound.

Kuna laulu “Jään ustavaks” kättesaadavuse kohta tuli Uutele Uudistele palju pärimisi, siis edastab portaal ka järgneva info: “Kõik, kes DalbergSoundi Facebooki lehte laigivad, jälgivad, jagavad, saavad neilt lingi “Laul Kodust” mp3 tasuta allatõmbamiseks. Fail on markeeritud plaadikujundusega. Nii hakkab edaspidigi olema. Uusi laule on tulemas ja võib-olla midagi muudki huvitavat.”

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused