Danske-Swedbank ja dopinguskandaal – just sellisest mülkast tahab EKRE Eestit välja viia

Eesti,
©Scanpix
Siseministeerium püüab vältida õigus- ja kohtuvaidlusi (isikuandmete kaitse) ning võimalike riigi vastu esitatavate kahjunõuete esitamist ja nende võimalikku eskaleerumist paludes õiguskomisjoni seisukohta, missugused on need õiguslikud võimalused.

Eesti taasünd saab toimuda ainult läbi enesepuhastuse, ja seda ainsa korruptsioonist eemaloleva jõu ehk EKRE juhtimisel.

Just viimasel ajal, Jüri Ratase valitsedes on Eesti maine saanud kaks korda meeletu kahju – algul võõrpankade massiline rahapesu Eesti kaudu, mida siinne riigivõim “ei märganud”, ja nüüd surmahoop Eesti spordile, eriti suusatamisele, läbi dopinguskandaali.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mõistagi pole see vaid Keskerakonna süü, pigem on selle taga Reformierakond oma puudlite sotside ja libaisamaalastega, kuid nagu ülisuurt Metsavase luureskandaali, püüab ka Ratas neid skandaale vaiba alla lükata – ei mingit vastutust ega enesepuhastust, milleta pole edasiminekut lootagi.

Need Eesti maine põrmustanud skandaalid on saanud toimuda korruptiivses õhkkonnas, mida on oma valitsemise ajal üleriigiliselt loonud Reformierakond ja Tallinnas Keskid. Kartellierakondade korruptsiooniskandaale pole mõtet üles lugedagi, vaid tuleb nentida ühte – need on loonud õhustiku, kus moraalitus on oma vähikombitsad sirutanud isegi sellisele alale nagu sport.

Kui kartellierakonnad jäävad võimule, pole meil pääsu üha uutest skandaalidest, mis tallavad meie maine rohutasandistki allapoole, ja seda ei suuda parandada ka president Kaljulaidi tormamine mööda maailma ja neegritele olematute e-lahenduste tutvustamine. Varsti võib Venemaa rahapesu valguses välja tulla fakt, et konksu otsas rabelevad kõrgemad võimulolijad ajavad tegelikult võõrriigi asja.

Pühapäevased valimised on ainulaadne võimalus võtta võim ülikorrumpeerunud kartellilt ära ja anda see EKRE-le, kes ainsana pole selles raiskavas ja varastavas toiduahelas. Seal on muide sees ka Eesti 200, kelle liider Kristina Kallas on ju riikliku rändepaktilembelise immigratsioonipoliitika üks tähtsamaid asjapulki ja kujundajaid.

Seega siis – kui valite EKRE, valite riigile ja ühiskonnale antava võimaluse vabaneda skandaalide ja korruptsioonitaagast ning minna rahvuskonservatiivide juhtimisel algul enesepuhastamise ning siis moraalse ühiskonna tekke poole!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused