Delfi Ärileht ja Siiri Liiva tegelevad jälle sopa üleskeerutamisega

Kui Delfi midagi halba enam ei leia, siis midagi ikka leiab. Või mõtleb midagi halvaks.

Delfi on üllitanud järjekordse sopaka, mis tegelikkuses ei oma mingit väärtust, vaid jätkab sellele meediakanalile omast pseudoajakirjanduslikku joont.

Siiri Liiva lugu “Martin Helme teenis isast rohkem. Madisonile laekus taskuraha Tallinki pealt” ei sisalda mitte mingit infot, olles vaid hale katse EKRE poliitikuid halvas valguses näidata.

Lugu ei saa isegi pretendeerida soovile näidata EKRE ministrite sissetulekuid, sest sisse on toodud ka Jaak Madisoni isik, kelle puhul on Liiva on Tallinki aktsiatega seoses üles kaevanud vana väidetava naisteahistamise loo, millel on EKRE poliitiku nelja aasta taguse laimamiskampaania mekk man.

Mis ajakirjanduslik väärtus on Siiri Liiva avastusel, et poeg teenib isast rohkem? Ühegi eelnimetatud isiku puhul pole esitatud andmetes midagi kaheldavat, ebaseaduslikku ega ülearust – miks siis selline lugu?

Ahjaa, pseudoajakirjanik Siiri Liiva näeb kõmu selles, et ta kirjutab E-K-R-E poliitikutest – ta loodab, et mistahes nende kohta avaldatud andmed näitavad, et eks need mehed mingid salakavalad retsid ole, sest nad on kõik otsad osanud vette peita, kaabakad niisugused.

Delfi pseudoajakirjanikud üritasid enne valimisi ka Martin Helme kümne aasta tagusest majandustegevusest midagi leida või siis vähemalt pisut soppa külge kleepida, aga see ei õnnestunud.

Allikas: Delfi

Kommentaarid