Delfi näitas taas oma kallutatust isegi sellise riiklikult üliolulise teema juures nagu iseseisvus

Eesti,
- Updated
Venemaa saatkond

Delfi andis järjekordse hoobi oma usaldusväärsusele, kui kajastades reageeringuid Reformierakonna ettepanekule panna rahvahääletusele Eesti ühinemine Venemaaga, tõi välja peaminister Jüri Ratase ja välisminister Urmas Reinsalu sellekohase kriitika, kuid jättis vahendamata rahandusminister Martin Helme hukkamõistva seisukoha.

Seega ei suuda vasakpoolne portaal Delfi isegi sel riiklikult üliolulises küsimuses peita oma hoiakuid ning vahendab teemat valikuliselt, kuigi just Eesti Konservatiivne Rahvaerakond on see, kes esimesena teema tõstatas ja sellelaadset ettepanekut teravalt taunis. Jõudsid ju need ettepanekud esimesena just EKREsse kuuluva riigikogu põhiseaduskomisjoni esimehe Anti Poolametsa lauale.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Martin Helme kirjutas: „Eesti põhiseadus ütleb kohe esimeses paragrahvis: Eesti on iseseisev ja sõltumatu demokraatlik vabariik, kus kõrgeima riigivõimu kandja on rahvas. Eesti iseseisvus ja sõltumatus on aegumatu ning võõrandamatu. Kui meie iseseisvus on aegumatu ja võõrandamatu, ei saa isegi mitte küsida, kas peaksime kuuluma Venemaa koosseisu. Küsimus ise ongi juba põhiseaduse vastane, iseseisvuse vastane, Eesti vabariigi vastane. Aga just sellise küsimuse on Reformierakonna opositsionäärid on meile välja pakkunud.“

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused