Eesti haridussüsteemis töötab “õpetaja” Tarand, kes sõimab ropult Eesti liitlasriigi juhti? Kaua veel?

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Haridus- ja teadusministeeriumis ei pruugi haridusest ja teadusest üldsegi adekvaatset pilti olla, sest seal luuakse “uut” maailma. Pilt on illustratiivne.

Vasakliberaalne leer ei varja enam oma proletaarset tausta ja väljendab ennast mikkpärnitsalikult seal, kus on tarvis viisakust või vähemalt suu kinnipidamist – jutt käib Nõva kooli ühiskonnaõpetuse õpetajast Indrek Tarandist.

Varemgi roppsuu ja provokaatorina tuntud Tarand ei hoia enam värve tagasi ja sõimab Eesti tähtsaima liitlasriigi juhti roppude sõnadega. Ja seda teeb mees, kes on olnud eurosaadik ning peaks tagajärgi teadma.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ilmselt tunnetab Tarand, et tal pole enam poliitikasse asja ja nüüd võib ta vabalt roppu suud pruukida. Küll aga tuleks haridusministril põhjalikult kaaluda, kas sellist “õpetajat” võib haridussüsteemi lubada, ja seda võiks arutada ka lapsevanemad.

Õpetab ju ühiskonnaõpetust ja ajalugu andev Tarand nüüd noortele nii ebaviisakust ja ropendamist kui ka vasakpoolset maailmavaadet kodanlike natsionalistide kukla-augustamiseni. Lisaks teadvat ta rääkida (ajalootundides?) kõigist eelnimetatud diktaatoritest – ilmselt on sotsil ka teatud sümpaatiad.

Kuivõrd Tarand on poliitikas üsna tuntud, rikuvad tema avaldused Eesti ja USA suhteid. Üks hoiatus sotsiaalmeediast.

“USA saatkonnas Tallinnas on lausa palgaline inimene, kes paneb kokku ja tõlgib vastavate agentuuride jaoks Eesti meediast olulisema informatsiooni, mis puudutab USAd ja ta huve. Pole vaja karta, et USA ei tea, mis Eestis toimub…”

Seega rikub Tarand teadlikult Eesti-USA head läbisaamist ja võiks seetõttu juba järgmisesse kapo aastaraamatusse raiutud olla.

Veel mõned kommentaarid sotsiaalmeediast.

“Inimene kukkus poliitikuna läbi ja avasüli võeti ta õpetajaks.”

“Ajalooõpetaja avakõne ühe külakooli aktuselt.”

“Ja vaikus. “Ritsikate sirin” liberaalide leeris. Ei mingit “räiget retoorikat” kui omad kaagutavad. Sellised nad on.”

Eesti ühiskond ja eriti just riigivõim koos justiitssüsteemiga astusid pärast Tarandi provokatsiooni tema selja taha, mis andis intrigandile tohutult enesekindlust juurde. Nüüd on tagajärg käes – sõimu ja roppusi pritsiv koolmeister, kellest on saamas julgeolekuoht.

Nüüd on ühiskonnal viimane aeg Tarand paika panna – ja alustuseks võtta talt õigus töötada õpetajana. Ja väga tahaks kuulda Nõva kooli seisukohta – nende õpetaja jätkab avalikkuse ees seda tüüpi sõnavõttudega, mille eest võiks juba kriminaalasja peale mõelda.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused