Eesti Konservatiivse Rahvaerakond läheb valimistele hüüdlausega „Anname tuld!“

Eesti,
- Updated
Anname tuld!

Eesti Konservatiivse Rahvaerakond avalikustas täna Estonia Talveaias toimunud kampaania avaüritusel oma kohalike valimiste hüüdlause, milleks on „Anname tuld!“.

Erakonna esimehe Mart Helme sõnul tähistab loosung ennekõike EKRE valmisolekut hakata Eesti elu õigetele rööbastele suunama.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Rahvusliku poliitika ajamine ja rahvuslike majanduse ülesehitamine nõuab otsustavust ja julgust. Kinnitan, et EKRE-s ei väristata kätt ega keerutata pöidlaid, vaid tegutsetakse!

Helme sõnul antakse ülekantud tähenduses tuld ka korruptantide ja riigireeturite pihta. „Me tahame lõpetada – ja eritingimusteta! – raiskamise, hangete omadele mängimise ja igasuguse äraostetava mõtteviisi.“

Helme juhib tähelepanu, et tuli annab ka soojust ja valgust. „Alates päevast, mil Prometheus läks taevasse Päikese juurde, läitis tõrviku ja tõi inimestele maa peale tule, on meie kohus seda järeltulevatele põlvedele edasi anda. Tulekolle tuleb hoida põlemas nii iseendas kui ka eesti kodus. Nii et anname tuld!“

UU

One commentOn Eesti Konservatiivse Rahvaerakond läheb valimistele hüüdlausega „Anname tuld!“

 • Avatar
  Hilja Koorep

  Lp. Ekrelased.
  Prohvet Eelija oli see, kes käskis taevast tulel alla tulla, seetõttu, et kuningas Ahasja pöördus ebajumalate poole oma haiguse küsimuses. Ja see ei ole nali, ega muinasjutt.
  Kui ma ei eksi, siis vist 2 kuningate raamatus 1. peatükk (Piibel)
  Prometeosed, päikesejumalad ja teised ebajumalad on need, kelle eest ainus Taevajumal hoiatab meid kõiki.( sul ei tohi olla teisi jumalaid minu kõrval) Loodan, et Ekre pole ka hobuseraua usku.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused