Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juhatus nõuab Indrek Tarandilt avalikku vabandust

Eesti,
©UU
Indrek Tarand Toompeal

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juhatus, tutvunud 26.11.2018 Tallinnas riigikogu ees toimunud meeleavalduse materjalide ning osaliste seletustega, otsustas teha järgmise avalduse.

Ootame Euroopa Parlamendi saadikult ja sotsiaaldemokraatliku erakonna riigikogu kandidaadilt Indrek Tarandilt rahumeelse meeleavalduse vägivaldse ja huligaanse segamise eest,
võõra vara avaliku varguse ja kahjustamise eest,
võõra vara omanikule tagastamisest vägivaldse keeldumise eest,
ürituse organiseerijate ja turvameeste seaduslikele korraldustele mitteallumise eest,
põhiseadusega tagatud rahumeelse kogunemise takistamise eest,
ajakirjanduses Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna suhtes valelike ja laimavate väidete esitamise eest ning seeläbi erakonnale moraalse kahju tekitamise eest avalikku vabandust.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juhatuse nimel,

Mart Helme,
EKRE esimees

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused