Eesti “kvaliteetajakirjandus” näitas ennast taas hüäänikarjana

Eesti,
©Uued Uudised
Postimehes ilmunud video ajakirjanike tööstiilist ärritas paljusid inimesi. Pilt on illustratiivne.

Sotsiaalmeedias leiab kõva kriitikat Postimehe video ja lugu kolm kuud Manila lennujaamas veetnud mehest, keda parv ajakirjanikke kodumaale naastes sõna otseses mõttes ahistab.

Mees palub mitmel korral ajakirjanikke tema teelt eest astuda, sest nood ei lase tal liikuda, vastab paljudele väga isiklikele küsimustele, et ei kommenteeri, ütleb mitmel korral ajakirjanikele, et on väsinud (“Poisid, ma olen tõesti nii väsinud”) ega soovi nende tähelepanu, kuid ajakirjanike parv (Postimees, ETV+, Õhtuleht, Seitsmesed jt) ripuvad tema küljes nagu hüäänid gnuuantiloobi seljas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Küsimused on samuti kõmujanulised: “Kas teil on pretensioone Eesti valitsusele?”, “On olnud jutte, et te läksite Filipiinidele armastust otsima. Kas see vastab tõele?”, “Kas teie hinnangul peaks maksumaksja selle kinni maksma, kui inimene lihtsalt ei istu lennuki peale?”, “Kas te tunnete endal vastutust?” ja nii edasi.

Küsimusele “Kas sugulased ootavad teid kodus?” mees lihtsalt ei vasta. Ta palub: “Kui te tahate uudiseid, siis ma vastan Facebookis kõikidele küsimustele,” kuid ajakirjanikud jätkavad oma rünnakut.

Ajakirjanike töö ongi allikalt iga hinna eest infot välja pressida, sest toimetaja ootab esiküljele klikilugu, kuid sellise tööstiili puhul ei maksa imestada, kui inimesed ei taha ajakirjanikega tegemist teha, peavad meediat allakäinuks, ei taha toetada ajakirjanduse rahastamist kriisiajal ning loobuvad tellimustest. Sest Tallinna lennujaamas toimunu meenutab tõesti hüääne gnuu kallal.

6 commentsOn Eesti “kvaliteetajakirjandus” näitas ennast taas hüäänikarjana

 • Avatar

  Kui mees üritab naist maha murda ja naine ütleb ei, siis eirates ei-d saab mees “trellid”. Miks siis “hüäänidele” EI öeldes samane menetlus ei kehti – täielik ahistamine??!!
  Ei kehti jah. Sest kodaniku ahistamine on tegelikult “ajakirjandusvabadus” millesse sekkumine
  on “suukorvistamine”, võimu haaramine, diktatuuri iha jne.

 • Avatar

  Tüüp ei valda eesti keelt. Läks reisile, kuigi hoiatati selle eest. Ütles veel ülbelt, et ta uudiseid ei vaata. Täielik tibla-pohhuist. Meedia oleks võinud veel rohkem nokkida sellist.

 • Avatar

  Väga hirmutav oli see video, tõesti hundikari murdmas lammast

  • Avatar

   Meil pole ju vaba ajakirjandust—meediat, ainult mis tõesti on vaba, on UU ja Objektiiv, ülejäänud ”vaba meedia” on tegelikult oma sisult marksistlik—sotsalistlik—liberaalne rämps, kaasaarvatud ka err.

 • Avatar

  Oleks taibanud vähe läkastada seal, oleks leheneegrid jooksnud nii et kannad käivad kuklasse

 • Avatar

  Neid “hüääne” peaks samuti peletamiseks õhupüssist laskma, nagu tegi Maradona. Ka kummikuulid oleksid päris ohutud – kui korra tagumikku saavad, siis enam ei taha…
  Selline “hüäänide” käitumine on otseselt inimõiguste diskrimineerimine ja selleks on olemas kehtiv kriminaalparagrahv.
  Kui mees üritab naist maha murda ja naine ütleb ei, siis eirates ei-d saab mees “trellid”. Miks siis “hüäänidele” EI öeldes samane menetlus ei kehti – täielik ahistamine??!!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused