Eesti maksumaksja ei pea kinni maksma intrigantide sepitsusi – Raimond Kaljulaidi näite varal

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Raimond Kaljulaid sobiks rohkem estraadile, kui poliitikasse.

Maksumaksja maksab riigikogulastele palka seadusloome, mitte intriigitsemise eest – aga suur osa praeguse opositsiooni tööajast möödub tülisid õhutades.

Riigikogu liige Raimond Kaljulaid palub majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi (MKM) kantsleril Ando Leppimannil vastata, kas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) väliskaubanduse- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo on andnud ministeeriumis korraldusi teha ettevalmistusi Jakko Väli tööle võtmiseks, kirjutab BNS.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kaljulaid märkis, et Kingo jättis esmaspäeval vastamata tema ja teiste riigikogu liikmete küsimustele Jakko Väli kohta. “Nagu stenogrammist võib lugeda, ei andnud Kingo riigikogule sisulisi selgitusi, jäädes võlgu vastuse küsimusele, kas ta siis ikkagi nõustus Jakko Väli saamisega oma nõunikuks või mitte – kuigi talle esitati seda korduvalt. Selline riigikogule info andmisest keeldumine ei ole valitsuse liikmele kohane,” sõnas Kaljulaid.

Laskumata arutelusse, mida Jakko Väli kokku keeras, saab tõdeda üht – vastuolulist meest ei võetud ju nõunikuna tööle ja selleks ei tehtud ka ühtegi toimingut. Asi on lõppenud ja maha maetud, sest mingit seaduserikkumist ega valeotsust polnud ja minister ise välistas Väli töölevõtmise.

Aga ei, intrigantidel on ikka vaja torkida, sõnnikut loopida, panna inimesi tööajast mittevajaliku info kokkupanekuga tegelema, õõnestada niigi pidevalt mutta tambitava naispoliitiku mainet – mis raisakullid on teist saanud, opositsioonipoliitikud? Miks te tegelete sopa üleskeerutamisega, selle asemel, et komisjonides seadusi kokku panna?

Ja seda teeb teiste seas poliitik, kel puudub täielikult au (koduerakonna reetmine) ja põhimõtted (pole valinud, kas hakkab vasakpoolseks sotsiks või paremliberaalseks reformariks)!

Raimond Kaljulaid, selgita hoopis ise Vikipeedia lauset: “2016. aasta septembris esitati Raimond Kaljulaidile kahtlustus omastamisele kaasaaitamises reklaamiteenuse osutamise puhul, menetlus lõpetati oktoobri alguses oportuniteedi alusel. Ja lisa juurde selgitus, miks ütleb Vikipeedia: “3. oktoobril 2016 valiti Kersti Kaljulaid Riigikogu presidendivalimiste esimeses voorus Eesti Vabariigi presidendiks. Ta astus ametisse 10. oktoobril 2016.” Mis seos on menetluse lõpetamisel ja poolõe saamisel riigipeaks?

Ehk lihtsamalt: hakka oma valijate huvides tööle, mitte ära külva sappi ja viha igale poole, kuhu astud, Raimond Kaljulaid!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused