Eesti on usbeki seadusrikkujatele armsaks saanud

Eesti,
©UU
Piiripostil pole mõtet, kui poliitikas valitseb “avatus”.. Pilt on illustratiivne.

Vasakliberaalide igatsetud “avatus” tähendab reaalsuses seda, mille kohta ütleb uudis: “Politsei saatis riigist välja kolm ukrainast ja kolm usbekki.” Ehk siis hakkavad siia koonduma eksootilised seaduserikkujad.

Politsei teatab: “1997. aastal sündinud Usbekistani kodanikule koostas Põhja prefektuur esmaspäeval ettekirjutuse Eestist lahkumiseks ja määras kaheks aastaks sissesõidukeelu. Mees viibis Eestis ebaseaduslikult kokku 26 päeva. Mees taotles möödunud aasta juulis Poolas elamisluba, aga ei ole siiani otsust saanud. Mees ei olnud teadlik sellest, et ta ei tohi elamisloa taotlemise ajal reisida ja võib viibida ainult Poolas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

1995. aastal sündinud Usbekistani kodanikust mehele koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks ja määrati kaheks aastaks sissesõidukeeld. Mees viibis Eestis ebaseaduslikult 11 päeva. Mehele väljastatud viisa on 26. augustil kehtetuks tunnistatud, kuna tööandja teavitas, et mees ei ilmunud tööle ja nendevaheline töösuhe on lõppenud.

Lisaks koostas Põhja prefektuur ettekirjutuse Eestist lahkumiseks ja määras sissesõidukeelu kaheks aastaks  1998. aastal sündinud Usbekistani kodanikule, kes viibis Schengeni viisaruumis ebaseaduslikult 12 päeva. Mehe viisa tunnistati 26. augustil seoses töösuhte lõpetamisega Lätis kehtetuks.”

Lihtne kokkuvõte: esimene usbekk ei teadnud EL-i ja selle liikmesriikide seadusi; teine mees ei jaganud midagi siinsest töökultuurist ja kolmas eiras Schengeni ruumi viisarežiimi. Selline rahvas reisib läbi Eesti. Rääkimata ukrainlastest, kelle seaduskuulelikkus on rohkem nõukogulik kui läänelik.

Hiljuti saatis politsei Eestist välja Kolumbiast pärit lõbutüdruku – “avatus” on liberaalses Eestis põhjalik.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused