Eesti peab jääma eestlaste rahvuskoduks! Mitte üksi teine erakond ei seisa selle põhimõtte eest nii kindlalt kui EKRE!

Eesti,
- Updated
©UU
Eesti riik on loodud hoidma ja kaitsma meie keelt ja kultuuri läbi aegade.

Miks tasub hääletada rahvuskonservatiivide poolt? Aga seepärast Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna eesmärk ei ole jätkata Keskerakonna ja Reformierakonna kombel peenhäälestamist, vaid ehitada üles jõukas, õiglane, iseseisev ja eestimeelne riik.


Madalate maksude majanduspoliitika on end maailmas tõestanud ja toob hüppelise jõukuse kasvu

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kuidas on võimalik, et EKRE langetab korraga makse ning samas tahab suurendada lastetoetusi ja pensione ning ehitada suured maanteed neljarealiseks? Kas nii ei lähe riik pankrotti?

Tegelikult on just tänu maksulangetustele võimalik viia ellu ülejäänud plaanid. EKRE ei taha teha Eestist katsejänest. Nii Ronald Reagan, Margaret Thatcher kui ka John F. Kennedy tõestasid, et jõuliste maksualanduste ning sellega kaasas käiva bürokraatia vähendamisega antakse majandusele võimas kasvutõuge. See aga toob endaga nii palgakasvu kui ka maksulaekumiste tõusu. Palgakasv toob omakorda automaatselt kaasa pensionitõusu. Tänu maksualanduse plaanile saab lubada tuge noortele peredele ja sissetulekute kasvu pensionäridele. Mis puudutab laenuraha, siis tuleb hoolega kaaluda, milleks seda kulutada. Eesti on ainus riik Euroopas, kes ei ole laenanud meie kõigi jaoks oluliste asjade valmis tegemiseks. Korralikud teed edendavad majandust ka maapiirkondades, muudavad transpordi odavamaks ja liikumise turvalisemaks.

Korralikud koolid, haiglad, spordirajatised ja kultuuriasutused tõstavad inimeste elukvaliteeti ning aitavad edendada elu ka väljaspool suuri linnu. Ja isegi siis, kui teha laenurahaga suured maanteed neljarealiseks ning ehitada valmis haiglad, spordirajatised ja kultuuriasutused, jääb laenukoormus endiselt Euroopa väikseimaks.
Samas saaks siis pakkuda tööd oma inimestele, keda soovime Soomest ja mujalt tagasi tuua ning kasvatame Eesti rikkuselt ligilähedaseks Soomega.

EKRE loob noorte jaoks soodsa keskkonna oma kodu rajamiseks ja laste kasvatamiseks

Tugev traditsiooniline perekond on ühiskonna nurgakivi. Ilma lasteta ei ole tulevikku ei rahval ega riigil. Laste jaoks on kõige parem ja turvalisem kasvukeskkond oma kodus koos ema, isa, õdede ja vendadega.

Jah, elu viib pered sageli lahku ning meil on palju üksikvanemaid, ent see ei muuda ideaali, mille poole peaksime pürgima. Just seetõttu peab EKRE oluliseks, et lasteaedades ja koolides hoitaks au sees traditsioonilisi soorolle ja peremudelit. EKRE ei ole nõus, et homosuhted kuulutatakse võrdseks traditsioonilise heterosuhtega või seatakse lausa eeskujuks. Erakond ei ole nõus, et noortele „tutvustatakse“ transsoolisuse ideoloogiat.

Selleks, et aidata noortel luua oma pere ja kasvatada lapsi, peab EKRE oluliseks riigi moraalse ja ainelise toe olemasolu. Kõige tähtsam on aidata noored pered oma koju, praegu on see väga raske.

EKRE tahab vähendada lastega perede maksukoormust ning tagada, et lastetoetused aitaksid katta ka tegelikke vajadusi. Vaja on vähendada kulusid, mis on seotud ainult laste kasvatamisega – lasteaia kohatasu ja toiduraha, trenniraha jne. Laste kasvatamise tööstaaži osaks.

Kasvatame pensionid nelja aastaga kahekordseks ja tõstame omastehooldaja toetuse miinimumpalgani

Iga ühiskonna moraalseks mõõdupuuks on tema suhtumine kõige nõrgematesse. Eestis on süvapuudega inimesed, nende pereliikmed, aga ka ööpäevaringset hooldust vajavate omaksed, jäetud oma murega üksi. Pensionid on jätkuvalt Euroopa ühed madalamad.

Lähedaste aitamine on ühiskonna moraalne kohustus, selle jaoks vahendite leidmine on riigieelarve prioriteetide küsimus. EKRE kavatseb tõsta sügava puudega inimeste hooldamise eest makstava hooldajatoetuse miinimumpalgani.

Pensionite kasv on eelarve jaoks tunduvalt suurem väljakutse, kuid erakonnal on plaan nii pensionisüsteemi kui ka tervishoiu rahastamise reformimiseks. Teise pensionisamba muutmine vabatahtlikuks ning sellest väljumise võimaldamine vabastab jooksvate pensionite tõstmiseks vähemalt 250 miljonit eurot.

Samuti oleme välja arvutanud, et haiglate ehituskulude eemaldamine Haigekassast ning vajalike ehituste rahastamine meie investeerimisprogrammist vabastab sadu miljoneid, millega on taas võimalik suurendada pensione. Kui lisame siia juurde meie majandusplaani realiseerumisel tekkiva palgakasvu ja maksulaekumiste paranemise, siis on täiesti reaalne, et järgmisteks Riigikogu valimisteks on keskmine pension tõusnud 800 euroni ehk praegusega võrreldes umbes kahekordseks. Seda on oluliselt rohkem, kui lubab Keskerakond.

EKRE tahab ühiskonda, mida ei juhita Brüsselist, vaid kus maksab Eesti inimese sõna!

Elame ajastul, mil vabadus on taas rünnaku all. Meie riigi iseseisvust murendab võimu vaikne koondumine Brüsselisse. Meie põhivabadusi püütakse ära võtta, vastuseis immigratsioonile või väärastunud sooideoloogiale tembeldatakse vihakõneks.

Näeme, kuidas kohtud ei mõista õigust, prokuratuur kuritarvitab võimu ja valimised on muutunud vormitäiteks, sest suurt vahet ju pole, kas võimul on Reformierakond või Keskerakond.

EKRE tahab luua tõelise kodanikuühiskonna, kus inimeste hääl pannakse maksma siduvate referendumitega, presidendi otsevalimise ja valimissüsteemi muutmisega. Meie plaanitav justiitsreform ei ole mitte kohtute politiseerimine, vaid vastupidi, poliitika välja võtmine kohtupidamisest.

Prokuratuuri üle peab toimuma reaalne järelevalve, et hoida ära omavolitsemine ja võimu kuritarvitamine. Julgeolekuasutused ei tohi juhtida ja kontrollida poliitikat, vaid alluma valimistel mandaadi saanud poliitikutele – seda nimetatakse tsiviilkontrolliks.

EKRE ei nõustu Eesti muutumisega Estonia-nimeliseks europrovintsiks, kus põlisrahval pole mingeid eeliseid. Eesti rahvas andis mandaadi liituda rahvusriikide Euroopaga, Eesti valitsusel ega Riigikogul pole õigust nõustuda Euroopa Liidu föderaliseerimisega. EKRE eesmärk on rahvusriikide Euroopa. Kui selle saavutamine Euroopa Liidus võimalik ei ole, siis pannakse Eesti liikmelisuse EL-is taas rahvahääletusele. Erakond ei ole nõus, et meie immigratsioonipoliitikat või makse määravad aruandekohustust mitteomavad poliitametnikud.

Eesti peab jääma eestlaste rahvuskoduks!

Algupärase rahvuskultuuri taastootmine ja eesti keele õitsemine on meie riigi üks eesmärke. Ilma nendeta ei saa püsida meie rahvuslik identiteet, eestlaseks olemise minapilt ega enesekindel vaade laia maailma. „Eestlane olen ja eestlaseks jään” ei ole EKRE jaoks tühipaljas loosung! Just seetõttu on ülioluline, et haridussüsteem oleks alates lasteaiast kuni doktoriõppeni välja õigetel alustel, eestikeelne ja -meelne. Riigi ülesanne on anda noortele inimestele tugev rahvuslik identiteet, vajalikud teadmised elus hakkama saamiseks ja oskused, muu hulgas eesti keele oskus, ning väärtussüsteem, mis aitab olla õnnelik, enesekindel ja tugev.

EKRE peab vajalikuks alustada eesti keele intensiivset õpetamist muukeelsetele lastele juba lasteaias, koolisüsteemi järk-järgulist üleminekut eesti keelele ning eesti keele positsioonide ja kasutuse parandamist kõrghariduses. EKRE tagab kodulähedaste koolide ja lasteaedade säilimise; nii hoiame elu maal ja aitame kaasa kohalike kogukondade tugevnemisele. EKRE välistab multikultipropaganda tegemise võimaluse lasteaedades. Peame vajalikuks toetada senisest rohkem rahvakultuuri, harrastus- ja huvitegevust, samas plaanib erakond toetada eesti kultuuri viimist laia maailma.

Jõukas, eestimeelne, õiglane, iseseisev, hooliv ja kultuurne riik on võimalik, kui toetad Riigikogu valimistel EKRE kandidaati! Eesti Konservatiivse Rahvaerakond on ainus erakond, kelle valimine toob Eesti poliitikasse kauaoodatud muutuse.

UU

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused