Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Eesti president, õpi vene keelt, kui „Koos/Vmeste“ sinuga räägib!

09.03.2023
Слышь, президент!

Ajal, kui eestikeelsed prügiajakirjanikud ja vasakäärmuslastest poliitikud jätkavad ka pärast „valimisvõitu“ EKRE demoniseerimist, kui konservatiivide poolt hääletanuid EV kodanikke mõnitatakse ja ähvardatakse, jätkuvalt vastandades eestlasi eestlastele, jätkuvad reformierakonna ja KaPo poolt käivitatud (või võimaldatud) terminantne protsess, mida ei ole enam võimalik peatada. Aga sellest natuke hiljem.

Üks selle oravaorgia värskem näide: Õhtuleht avaldas Riina Sikkuti videoloo „Valimised ütlesid, et Eesti sai päästetud – EKRE käest“ ja Taavi Libe kolumni „Martin Helme süüdistused e-valimiste aadressil mõjusid nagu viletsa pallimänguklubi treeneri kaotusejärgne hädaldamine“.

Riina Sikkut on muidu armas naisterahvas, kes armastab parlamendis teistele keskmist näppu näidata, aga sotsid ongi teise eetika- ja esteetikaga tegelased, las ta olla.

Taavi Libedaga (nii käänas tema perekonnanime oma legendaarses telesaates kadunud Mart Ummelas) on lood natuke teised: tema tõmmatud paralleelid kalduvad spordi valdkonda ja alles see oligi, kui ta himustas riigimeedia eetris alaealist sportlikku tütarlast.

Siin tsiteeriks Postimehe 08. augusti 2022. a. lugu „KUULAJAD MARUS: Vikerhommiku otse-eetris visati onuheinolikku nalja“.

Seal kirjutati: „ERR-i Vikerraadio saates «Vikerhommik» teeb täiskasvanud mees Taavi Libe nalja tulevikulootuse, teismelise kõrgushüppaja Karmen Bruusi üle. «Kuna ma saan Juhaniga hästi läbi, siis nii ma ütlesin,» sõnas Libe Elu24-le. 8. augusti varahommikusesse saatesse oli külla kutsutud spordiajakirjanik Juhan Kilumets, kellega arutati noorsportlase Karmen Bruusi saavutusi Kolumbias toimunud juunioride maailmameistrivõistlustel. Muu hulgas küsis Libe spordiajakirjanikult, kas too on tüdrukut lähemalt ka katsuda saanud – just selle küsimuse peale kahvatusid nii mõnedki kuulajad, kes pöördusid Elu24 toimetuse poole. Toimetusele laekus teleajakirjaniku Taavi Libe ebaprofessionaalse käitumise kohta mitu vihjet, kus sõnati, et korra on Libele juba libastumine andeks antud. Siinkohal peeti silmas möödunud aasta augustikuus lahvatanud skandaali, kus ajakirjanik tunnistas muuhulgas ausalt ja avameelselt, et käib teraapias.“

Ilmselt oli juba siis Kilumetsa ja Libeda vaimusilma ees reformierakondlaste lastele jagatud valimiskondoom „kolm on parem“. Politsei peaks ka need mehed üle kuulama Karmen Bruusi ja tema treeneri ahistamisloo uurimise raames – et millele nad tol korral riigiraadio eetris siis tegelikult vihjasid, äkki oldi Bruusi looga kuidagi seotud või on teadusele huvipakkuvad prohvetid.

Ei tea, kas Libe käib ikka veel teraapias, aga ÕL-i toimetuses, tele- ja raadioeetris käib ta küll. Nii et libedat teraapiad saab hoopis Eesti niigi paljukannatanud elanikkond.

Ajal, kui rõvedikud jätkavad eesti rahva mõnitamist ja lõhestamist, näidates Eesti suurima ohuna eestimeelseid poliitikuid, pöördus liikumine Koos/Vmeste Eestist väljasaadetud Kornilovi portaalis baltija.eu, telekanalis TVN ja youtube’is eesti presidendi poole vene keeles palvega, õigemini ultimaatumiga: andku nendelt varastatud hääled otsekohe tagasi. Asju, mida nad rääkisid ja KUIDAS nad seda rääkisid, oli kõhe kuulata. Nad on oma võidus nii kindlad, nad räägivad nii üksikasjalikult ja loogiliselt, et asi paistab olevat väga tõsine. Võite veenduda selles ise: Украденные голоса – YouTube

Nad nõuavad, nad koonduvad, nad saavad oma hääled tagasi, nad pöörduvad Euroopa Kohtusse ja „võidavad niikuinii“.

Isegi Mihhail Kõlvart on tunnistanud oma hiljutises venekeelses intervjuus, et Koos/Vmeste avaldused on jahmatavad.

Reformierakond tahtis hävitada lõplikult keskerakonda, aga võib koos sellega hävitada eesti riiki. Eestlased killustati, putinistid liitusid rusikaks.

Ja EKRE materdamine jätkub, mis on nüüd ilmselge suitsukate putinistide plaanidele. Ida-Virumaa on juba meie, Lasnamäe on meie – väidavad nad pöördumises, ja jätkavad loetelu.

Magage edasi, kallid eestlased.

Ivan Makarov