Eesti rahvusriiki ähvardab Toomi juhitav putinistlik-venemeelne Keskerakonna valitsus

Eesti,
- Updated
©Ilmar Saabas/Ekspress Meedia
Yana Toomi puhul ei saa aru, millist riiki ja lippu ta tegelikult esindab, kuid Kremli ideoloogiat levitab ta kohe kindlasti.

Kui vene keel võtab Tallinna tänavatel võimust, siis venekeelsed poliitikud haaravad juba riigis poliitilist võimu.

Keskerakondlasest Tallinna volikogu esimees Mihhail Kõlvart ning tema parteikaaslasest europarlamendi saadik Yana Toom on valmis oma senise töö jätma, kui neil avaneb võimalus saada pärast riigikogu valimisi valitsusse, vahendab ERR-i uudis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kõlvart, kes tõenäoliselt ka Riigikogusse pääseb, on öelnud, et seadusandja ta olla ei tahaks, talle sobivat pigem täidesaatev võim. Üldnimekirjas 6. positsioonil olev europarlamendi saadik Yana Toom ütles otse, et riigikokku ta kindlasti ei lähe, kuid kui avaneb võimalus, siis valitsuse liikmeks sooviks ta kindlasti.

Kui Kõlvarti kohta võib öelda, et ta esindab lihtsalt venekeelse kogukonna huve ja eestlaste rahvuslikud mured on talle võõrad, siis Toom kannab kõige otsesemalt ja avatumalt edasi Putini-Venemaa poliitilist agendat, õigustades näiteks Krimmi annekteerimist ja toetades Süüria diktatuuri. Toom on eesti rahvusriigi suhtes sedavõrd ekstremistlik, et tema suurvenelikku maailmavaadet on kritiseerinud ka kõigi kartellierakondade (peale KE) tipp-poliitikud, ning ta ise pole seda varjanud.

Toomi ja Kõlvarti pinnaleujumine näitab selgelt kahte asja – esiteks on Keskerakond täiesti Lasnamäe osakonna mõju all ja Jüri Ratase valitsuse tegusid määravad venelased. Pole siis ime, kui küüditatute mälestusküünalde peksjad saavad tavalise huligaani staatuse ja alkoholijoove on kergendavaks asjaoluks, ning et uute Metsavaste taustakontrolli ei lubata teha.

Teiseks näitab toimuv seda, et kui ühes Põhiseadusega kinnitatud rahvusriigis on tekitatud sedavõrd tugev migrantide kogukond, nagu Eestis ja Lätis, siis pole neile Putini “rohelisi mehikesi” ja uut pronksiööd vajagi – nad võtavad poliitilise võimu üle ka demokraatlikul teel (nagu moslemid Suurbritannias, kus Londoni linnapea ja siseminister on Pakistani päritolu moslemid). Eesti 200, sotside, Keskerakonna ja teiste globalistlike jõudude koostöös tahetakse ka Eesti muuta rahvusriigist multikultuurseks.

Õigemini võetakse võim üle ebademokraatlikult, sest Eesti Vabariigi Põhiseadus ütleb, et riik peab tagama eesti rahvuse ja kultuuri säilimise läbi aegade – Toomi ja Kõlvarti valitsemise all surutakse see küll täiega maha, või asendatakse eesti ja vene keele pseudovõrdsusega, mis on eestlusele sama hukatuslik.

Üllatuslikult ei tõtta EKRE-ga koostöö välistajad kõrvale heitma paduputinistlikku Yana Toomi, kellest on saanud Jüri Ratase käskijanna nii Kremli kui Brüsseli suunalt. Ülikahtlaselt Savisaare ajal oma ema Margarita Tšernogorova ettepanekul “eriliste teenete eest” Eesti kodakondsuse saanud Toom on Eestile julgeolekuoht, ja võib kindlalt öelda, et mitte ainult EKRE arvates.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused