Eesti valitsus “unustas” enda Kreeka võlgu kinni maksma

Eesti,
©Reuters/Scanpix
Alexis Tsiprase juhitud Kreeka on oma abiprogrammid kätte saanud ja Eesti ei peaks enam vaeva nägema.

Eesti vajab võimu juurde uusi inimesi, sest senised võimulolijad on tõestanud – nende arvates pole peremeheks mitte Eesti rahvas, vaid Brüsseli isandad.

Sotsiaalmeedias väljendavad inimesed nördimust selle üle, et Eesti riigieelarvega tahetakse maksta Kreekale peaaegu kaks ja pool miljonit eurot, kuigi Kreeka viimane abiprogramm on lõppenud.

ERR kirjutab, et Kreeka on saanud Euroopa Stabiilsusmehhanismilt kaasa rahalise tagatise, et võimalikke tagasilööke lahendada ning nüüd ei vaja Kreeka enam teiste riikide abi ja toimetab finantsturgudel iseseisvalt.

Tuletagem meelde, et sama üliinnukus oli ka viimaste pagulaskvootidega – vastuvõtutähtaeg oli juba möödas, kuid Jüri Ratase valitsus üritas ikka veel täitmata mahtu täis tuua, kuigi kohustust selleks enam polnud.

Eesti riigivõimu kohta on sageli öeldud, et ta ei kuula mitte ainult sõnakuulelikult Brüsseli sõna, vaid ka üritab tema soove ette aimata ja ise vabatahtlikult endale koormisi kaela tõmmata. Sellega on Eesti kartellipoliitikud ühiskonnale tõestanud, et neil peab kogu aeg silma peal hoidma.

Eestis on vaid üks erakond, kelle puhul ei maksa karta, et ta Brüsseli huve rahva huvidele eelistab ja selleks on EKRE.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused