Eestisse jõudnud uus koroonaviirus näitab, et “avatud” maailm kätkeb endas suuri ohte

Eesti,
- Updated
©EPA/Scanpix
Koroonaviirus on kogu maailma eriolukorda pannud. Pilt on illustratiivne.

Liberaalsete globalistide arsenalis olev maailma avatuse idee näitab nüüd äraspidist tulemust, kui selgub, et ühe viiruse levikule on väga raske vajalikke tõkkeid ette püstitada.

Viimased uudised ütlevad, et Eestis on leitud esimene koroonaviiruse juhtum. “Tegemist on Eesti alalise elanikuga, kuid mitte kodanikuga, kes saabus Eestisse kolmapäeva õhtul,” märkis sotsiaalminister Tanel Kiik. Kiige sõnul on haigestunu Iraanist tulnud Iraani kodanik, kes on paigutatud haiglasse, teatab BNS.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kuna iraanlane tuli bussiga Riiast, siis sai temalt nakkuse ilmselt kogu sõidukis viibinud seltskond, kes läks ilma mööda laiali. “Avatus” andis haigel võimaluse haigus veel ühte riiki edasi levitada, sest võõrsilt tulijate tausta kontrollijaid ju lõunapiiril enam pole.

Saudi Araabia peatab viisade andmise palveränduritele, kes soovivad külastada Mekat. Välisministeerium ütles avalduses, et valitsus peatab “ajutiselt sisenemise kuningriiki umrah’ eesmärgil ja Prohveti mošee külastamise”, viidates moslemite palverännakule Mekasse, mida võib teha igal ajal.

USA ja Lõuna-Korea otsustasid neljapäeval jätta uue koroonaviiruse puhangu tõttu ära kevadele kavandatud ühisõppuse. Otsus langetati pärast seda, kui Lõuna-Korea tõstis viiruseohu kõrgeimale astmele, teatas ühisväejuhatus avalduses.

Juba ammu pole maailmas olnud sellist nähtust, mis paneb nii kompromissitult piiri kogu maailma ühistegemistele, katkestades nii kaubanduslikud sidemed kui ka palverännud. Esmalt meenub ehk vulkaanipurse islandil, mis katkestas lennuühenduse Atlandi põhjaosas.

Maailm peabki olema avatud, kuid mitte nii, nagu seda sooviksid vasakliberaalid ehk üksainus suur vabalt liikuv inimühiskond. Riigid peavad endiselt olema valmis oma piire sulgema, olgu põhjuseks siis massimigratsioon või epideemia.

Koroonaviiruse leviku soodustajaks saab kahtlemata ka massimigratsioon Euroopasse – kuna haigus on Lähis-Idas sees, tähendab iga migrant suurt ohtu, eriti kui nad imbuvad sisse illegaalselt ja riikide meditsiiiniteenistused on hõivatud kontrollitava viiruse levikuga ehk legaalselt rändavate inimeste kontrollimisega. Suur laastamistöö võib tulla Türgi ja Liibanoni põgenikelaagrites, ning sealt kiiresti Euroopa suunas edasi levida.

Mis aga puutub “avatud” maailma, siis seda hakkavad vasakliberaalid kliimavõitlusega ise sulgema, sest kui lennukid ei lenda, siis päikesepatareidega Thunbergi-purjekatega reisimine küll “avatust” ei soodusta.

Ehk paneb iraanlase poolt Eestisse toodud viirus mõnele aru pähe, saamaks aru, et omariikluse eelised globalismi ees on tohutud, sest see lubab oma elu rohkem kontrollida.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused