Eestlased, kas nõustute “Radariga”, et Yana Toom on meie lootuskiir?

Eesti,
- Updated
©UU
“Radari” reklaamlause.

Rahvusriigi vastane propaganda muutub juba sedavõrd räigeks, et Eesti päästjaks kuulutatakse Kremli-meelsus.

“Yana Toom on paljude vene valijate lemmik. Järsku on temast saanud aga ka suure osa eestikeelse valijaskonna lootuskiir ning Keskerakonna mõistuse hääl,” kirjutavad “Radari” toimetajad Piia Osula ja Stass Kuznetsov.

Niisiis kuulutavad Postimees, Kanal 2 ja telesaade “Radar” Krimmi annekteerimise heakskiitja Yana Toomi Eesti rahva lootuskiireks. Ilmselt pole kaugel ka aeg, mil seesama meediakontsern hakkab 9. maid käsitlema rahvuspühana, pronkssõdurit uue Vabadussambana ja miks mitte ka Eestit oblastina?

Peavoolumeedia on asunud Yana Toomist kujundama pilti kui liberalismi kaitsjast. Samas teatas Yana Toom “Radari” kodulehel kirjeldatud loos Mart Helmele otse, et eesti keel olevat väljasurev keel, ja et peab EKRE-t natsideks, mille peale Helme ütles: “Siis oled sina suurvene šovinist!”

Uued Uudised kutsuvad inimesi üles avaldama igasugusel moel protesti üha räigemaks muutuva EKRE-vastase hüsteeria vastu meedias, kuhu on kaasa haaratud juba ka Putini-meelsus ja Verhofstadti vasakliberaalne globalism!

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused