EKRE algatatud petitsioonile Marrakechi kahjuliku rändeleppe vastu on kogutud juba 10 000 allkirja

Eesti,
- Updated
©UU
Pikett ÜRO rändeleppe vastu Stenbocki maja ees 15.11.2018

Esmaspäeval algatatud allkirjade kogumine rahvusriike hävitavale Marrakechi rändeleppele kodanikuportaalis petitsioon.ee sai oma eesmärgiks seatud 10 000 häält kokku vaid nelja päevaga. See näitab Eesti kodanike suurt muret riikidele pealesurutava globalistliku ÜRO rändepaketi pärast.

Näib, et nii allkirjade kogumine kui ka muud meetmed on sundinud valitsust ja presidenti plaanist lepe kiirelt ja kärata heaks kiita loobuma ning otsima teisi meetodeid oma tahte elluviimiseks. Samas teeb EKRE ja rahva vastuseis leppele rohelise tule näitamise väga problemaatiliseks, sest nii satutakse üsnagi ebapopulaarsesse seisu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Kuigi valitsus on esialgu öelnud, et nad paketi allkirjastamist ei toeta, ei saa Brüsseli eliidi tuules aastaid vassinud ning valetanud süvariigi ja vasakliberaalide sõnu uskuda seni kuni nad võimul on. Seetõttu kavandame oma edasised meetmed vastavalt olukorrale,” ütles EKRE fraktsiooni poliitikanõunik ja erakonna juhatuse liige Urmas Espenberg. “Me jälgime olukorda kõrgendatud tähelepanuga ja vajadusel jätkame allkirjade kogumist nii elektroonselt kui lisaks ka paberkandjatel, samuti oleme valmis muudekski  survemeetmeteks, et Eesti sellele hukatuslikule allkirjale oma kätt alla ei paneks”

Neljapäeva 15. novembri hommikul tuligi EKRE kutsel Stenbocki maja ette arvukalt piketeerijaid, kes protestisid Marrakechi leppe allkirjastamise vastu Eesti presidendi poolt detsembris, kuid valitsus kogunes hoopis Raekoja platsi äärde Õpetajate Majja. Piketi korraldas EKRE seetõttu, et valitsuse istungil pidi arutluse alla tulema Eesti valitsuse seisukoht rändeleppe allkirjastamise suhtes, ja miitinguga taheti näidata oma meelsust. Paraku oli valitsus vahepeal otsustanud istungi mujal pidada.

Õhtul tuligi Vabariigi Valitsuselt teade, et konsensuse puudumise tõttu on lepingu allkirjastamisest loobutud.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused