EKRE alustab teavituskampaaniat: meie jõukus kasvab ja meie rahvas püsib, kui langetame oma otsused ise!

Eesti,
- Updated

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) alustab televisioonis ja internetis Riigikogu valimiste eelkampaaniat.

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimehe Martin Helme sõnul on eelkampaania eesmärk juhtida tähelepanu teemadele, mis on rahvale olulised, aga millest teised erakonnad rääkida ei julge.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Me tahame viia ka nende inimesteni, kes pole oma poliitilist valikut veel langetanud, selge sõnumi: EKRE on ainus partei, kes leiab, et meie jõukaks saamise absoluutne eeldus on eestlaste peremehestaatus oma maal. Me ei luba suruda rahvast odava võõrtööjõu sissetoomisega madalate palkade lõksu. Oleme ainsad, kes tahavad immigratsioonipoliitika võtta eesti rahva kontrolli alla, et ka meie lapsed ja lapselapsed saaksid elada eestikeelses ja -meelses riigis,“ ütles Helme.

„EKRE on ainus erakond, kes tahab jõulise maksulangetusega anda Eesti majandusele sisse uue hoo ja suurendada inimeste ostujõudu. Oleme ainsad, kes kavatsevad Eesti õigussüsteemi reformida õiglasemaks ning seadustada rahvaalgatuse ja presidendi otsevalimise.“

EKRE avaldas oma majandusprogrammi oktoobri algul. Järgnevatel kuudel avalikustab erakond oma riigikaitse-, sotsiaal-, põllumajandus- ning kultuuri- ja haridusprogrammid.

UU

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused