EKRE aseesimees Ossinovski laussõimust: sotsidel on paanikaks põhjust

Jevgeni Ossinovski, Henn PõlluaasJevgeni Ossinovski, Henn Põlluaas

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimees, EKRE riigikogu fraktsiooni aseesimees Henn Põlluaas ütleb, et sotside esimees Jevgeni Ossinovski valetas sotsiaalmeedias häbematult, justkui oleks EKRE valimisloosung „Me paneme kõik põlema.”

“Kasvav agressiivsus rahvuskonservatiivide suunal kõneleb ühtepidi sotside paanikast langeva toetuse pärast ja meeleheitlikust püüdest terava vastandumise (a´la Reformierakond versus Keskerakond) ja oponentide kohta valede levitamisega oma reitingut tõsta,” nentis Põlluaas.

“Teisalt näitab see lihtsalt sotside labasust ja vulgaarsust. Pole ka ime, ulatuvad ju nende juured marksismi ja midagi rohkemat neilt oodata ei olegi. Meenutagem kasvõi hiljutist Sven Mikseri voorimehesõimu väliskomisjoni istungil. Ilmselt ei mõista sotsid, et sellise primitiivse vastandamise aeg on läbi ja EKRE-ga hirmutamise asemel määravad valimistulemusi erakondade väärtushinnangud, teod ja programmilised seisukohad. Kuid paanikaks on sotsidel ka põhjust, sest oma hiilgeaegadest, mil nende toetus oli korraks üllatuslikult 30%, on see praeguseks langenud peaaegu kolm korda. EKRE on toetuselt sotsidest ees ja trend on jätkuv, ükskõik kui palju nad ka räuskaks,” lisas EKRE aseesimees.

„EKRE püüab kompenseerida oma haledalt nõrka nimekirja Tallinnas agressiivse loosungiga “Me paneme kõik põlema,” pahandas Jevgeni Ossinovski vahetult pärast EKRE valimiskampaania avaüritust, lisades, et „sotsid on ainsana välistanud koostöö selle inimvaenuliku kambaga nii Tallinnas kui riigis“. Olgu öeldud, et EKRE loosung on tegelikult “Anname tuld!”

„Üllatavalt ja kahetsusväärselt soovib Reformierakond nendega koalitsiooni mõlemas,“ jätkas Ossinovski, tsiteerides Reformierakonna juhi Hanno Pevkuri varem Delfile väljendatud seisukohta: “Mina olen üsna avatud mitte ainult EKRE, vaid vaid kõigi parlamendierakondade suhtes.”

Kommentaarid