EKRE esitleb täna põhjalikku riigikaitse reformikava “Tugeva Eesti eest!”

Eesti,
- Updated
©Tairo Lutter/Postimees
Eesti oma riigikaitse on EKRE jaoks ülioluline ja sellele on ka vastavas programmist suurt tähelepanu pööratud.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) esitleb täna kell 12 Tallinnas Radisson Blue Sky hotelli konverentsikeskuses põhjalikku riigikaitse reformi kava “Tugeva Eesti eest!”.

Programmi tutvustavad kolonelleitnant Leo Kunnas, kolonel Riho Breivel, brigaadikindral Alar Laneman ja EKRE esimees Mart Helme.

Samuti teeb EKRE teatavaks oma kaitseministrikandidaadi.

Mart Helme sõnul ei ole meie võimuses määrata, kuidas teised riigid täna, homme ning kaugemas tulevikus Eesti suhtes käituvad.

“Iseseisev kaitsevõime on vaja üles ehitada mahus, mis võimaldab kõige ohtlikuma ohustsenaariumi realiseerumise korral riigi võtmepiirkondi kuni liitlasvägede põhijõudude kohalesaabumiseni enda käes hoida. Riigi võimalik okupeerimine, mis nõuaks liitlastelt Eesti hilisemat vabastamist, ei ole meile vastuvõetav,” ütles Helme.

“Julgeolek on iga riigi ja ühiskonna põhivajadus. Kõik muud valdkonnad toetuvad paratamatult sellele vundamendile, mistõttu vundament peab olema tugev. Muutes iseennast tugevaks, oleme valmis halvimaks ja tagame nii Eesti riigi ja rahvuse püsimajäämise.”

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused