EKRE fraktsiooni poolt esitatud kandidaat sai Tallinna teenetemärgi

Eesti,
©Stanislav Moshkov/Õhtuleht
Linnavalitsuses anti Tallinna päeva puhul kätte linna teenetemärgid.

Tallinna päeva puhul jagati Raekojas Tallinna teenetemärke ja aumärke väärikatele linnakodanikele, kes on oma töö ja tegemistega kaasa aidanud linnaelu paremaks muutmisele.

Tallinna teenetemärk anti ka EKRE fraktsiooni poolt esitatud Jaana Kamlale, kes on töötanud Tallinna Lasteaed Õunakeses alates 9.11.2001, st alates lasteaia asutamisest puuetega laste õpetajana.

Jaana on eripedagoogika magister ning alates 2013. aastast on ta olnud ka noortele õpetajatele mentoriks. Jaana on juhendanud mitmeid praktikante ning on tunnustatud praktikajuhendajana oma sobivate isikuomaduste- ja mitmekesiste metoodiliste teadmiste poolest. Õunakese lasteaias on Jaana aktiivne ja järjepidev erinevate alternatiivsete kommunikatsioonivahendite  kasutajana ja õpetajana.

Aastaid on Jaana olnud Õunakese lasteaia arengugrupi liige, kus tema innovaatilisi ja  konkreetseid ettepanekuid arvestatakse uuenduste elluviimisel. Ka lapsevanemad tunnustavad Jaana tulemuslikku õppekasvatus- ning arendustööd. Jaanat on varasemalt tunnustatud lasteaia juhtkonna ettepanekul ka kohaliku omavalitsuse poolt.

Jaana Kamlat käis Raekojas õnnitlemas ka EKRE fraktsiooni esimees Mart Kallas.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused