EKRE kandidaadid kohtumistelt: inimesed loodavad meie võimuletuleku peale

EKRE Ida-Tallinna piirkonna inimesed rahvaga kohtumas.

Valimiskampaania on sisuliselt käimas ja rahvuskonservatiivid käivad inimestele oma põhimõtteid üle selgitamas – seda on vaja just hiljutiste provokatsioonide taustal.

Möödunud pühapäeval käisid Ida-Tallinna ringkonna kandidaadid Vabaduse platsil linnarahvale kolmanda advendi puhul piparkooke kinkimas ja 40 minutiga olid kõik 300 piparkooki leidnud tee magusasõpradeni.

“Väga südantsoendav oli vaadata neid toredaid inimesi, kellele saime piparkoogi ulatada ja juttu puhuda. Absoluutne enamus neist olid tänulikud ja soovisid meile, EKRE kandidaatidele, suurt edu eelseisvatel valimistel. Paljud sõnasid, et nad on ammu mõistnud, et jutud ja pildid, mis meedias meie kohta näidatakse, ei ole tõesed. “Ärge kartke, me teame, miks nii tehakse”  ütlesid nad. “Erinevalt sellest, mida valitsus ja ametnikud meie inimestest arvavad, oleme me väga targad ja petta end ei lase,”” rääkis EKRE Ida-Tallinna piirkonna aseesimees Mait Talu. “Jah, paljud neist ei tule tänavale streikima, tervis polevat enam endine aga mõistetakse hästi, mis toimumas.”

“Olete meie viimane lootus, et meie riigi iseseisvus säiliks ja juhid taas oma inimesi ja nende muresi nägema hakkaks,” oli Mait Talu hinnangul kohtumiste läbiv sõnum.

“Meie kohtumine täitis meid kõiki rõõmuga, innustades meid, sest nägime, et oleme õigel teel ja inimesed said meiega rääkida olulisest. Kõik maiuse saanud tänasid meid südamest ja lubasid pea üksmeelselt lähenevatel valimistel EKRE-le oma hääle anda,” on Mait Talu optimistlik. “Minul isiklikult on tunne, et inimesed ootavad ja tahavad näha just nüüd, et EKRE liikmed teevad head, et oleme südamlikud ja abivalmis inimesed. Selg sirgeks, julgelt edasi. Eesti Eest!”

Kommentaarid