EKRE kasvatab jätkuvalt ja kõige kiiremini oma liikmete arvu

Eesti,
- Updated
©UU
EKRE võib olla uhke oma tugeva liikmeskonna üle.

Postimehes avaldatud uuring näitab, et EKRE võidab liikmeid samas tempos juurde nagu enne valimisi.

Kui vaadata liitujaid ja lahkujaid alates eelmise aast algusest, siis ainsad edukalt uusi liikmeid värbavad erakonnad on EKRE ja Keskerakond, väidab väljaanne. Kõigi teiste liitujate arv jääb juba kordades maha.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Aasta ja natuke rohkem kui kolme kuuga on EKRE-ga liitunud rohkem kui tuhat inimest, Keskerakonnaga 760.

EKRE liikmete arvuks nimetab uuring 8704 inimest. Alates 3. märtsist ehk valimiste päevast, on EKRE saanud juurde 53 liiget, 22 on lahkunud, ja alates 1. jaanuarist 2018 on lisandunud 1052 ning lahkunud 578 liiget, nende seas on ka need liikmed (ligi 270), kes arvati erakonnast välja seoses minevikus sooritatud väärtegude või muu erakonna liikme jaoks kohatu tegevusega.

Kuna uusi liikmeid tuleb juurde kiiremas tempos kui vanu lahkub, oletab Postimees, et toimub EKRE liikmeskonna vahetus – vana Rahvaliidu inimesed lahkuvad ja uued tulevad asemele.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused